Nové vydanie časopisu TOUCHIT nájdete v novinových stánkoch už zajtra. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať cez mobilnú aplikáciu už teraz. Objednajte si ročné predplatné od 19,90 eur teraz aj s reproduktorom Xiaomi alebo powerbankou Xiaomi. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

V novom čísle TOUCHITu vás zavedieme do inteligentného domu budúcnosti v Madride a spoločne sa pozrieme na to, ako takýto dom funguje. Pri inteligentnej domácnosti zostaneme a predvedieme vám, ako v našej redakcii čistíme vzduch. Dočítate sa aj to, prečo má zmysel vzduch doma či v kanceláriách čistiť a ako na to.

Vedeli ste, že cieľom Elona Muska je pokryť internetom celú planétu? Projekt Starlink práve začína a v našom článku sa dočítate, ako bude systém fungovať, z čoho sa bude skladať a ako ho budeme môcť používať.

Celú tému čísla venujeme hraniu a hernej výbave. Dočítate sa v nej čo je to cloudové hranie, aká je jeho budúcnosť a či prežijú klasické herné konzoly. V tomto vydaní TOUCHITu sme nezabudli ani na testy. Do duelu sme postavili proti sebe dva biznis notebooky Acer a Lenovo. Testovali sme aj luxusné slúchadlá Denon, ktoré nie sú pre bežného Slováka a tiež množstvo jarných noviniek z oblasti smartfónov.

Ak sa chcete doma rozhýbať, určite si stiahnite jednu z aplikácií, ktoré vás dostanú do formy. Píšeme o nich v rubrike APPS. A stiahnuť si budete môcť zadarmo aj softvér Ashmpoo Office.

V našich súťažiach môžete zase vyhrať atraktívne ceny: Amazon Kindle Touch, slúchadlá Logitech H390 či bezdrôtovú nabíjačku Anker. Zapojte sa do súťaží tu.

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch  za 2,49 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  Teraz aj so Xiaomi powerbankou či Xiaomi bezdrôtovým reproduktorom. Kúpte si predplatné tu. 

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dozviete v najnovšom čísle TOUCHIT. TOUCHIT je moderný časopis, pre ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii.

Ako sa býva v dome budúcnosti?

Spoločnosť LG zorganizovala návštevu špeciálne vybaveného domu, ktorý je kompletne zariadený technológiou tejto firmy. LG Home sa nachádza neďaleko Madridu. Pri jeho prehliadke sme začali pod úrovňou zeme, kde boli umiestnené najnovšie NanoCell televízory a audiozariadenia. Na prízemí sme videli najnovšie mobilné telefóny, konkrétne V50 ThinkQ a tiež LG G8 ThinkQ. Novinka G8 prináša napríklad možnosť ovládania telefónu gestami, a to prakticky všetkých dôležitých funkcií.

Cloudové hranie: Je budúcnosť hrania v oblakoch?

Pojem cloudové hranie sa v posledných mesiacoch začína skloňovať čoraz častejšie, a to aj napriek tomu, že služby tohto typu sú na trhu už niekoľko rokov. Prečo je tomu tak a budeme aj v budúcnosti potrebovať na hranie počítače a herné konzoly alebo si vystačíme s ľubovoľným zariadením?

Biznis notebooky – Acer vs. Lenovo

Notebooky na prácu testujeme pravidelne. Teraz sme ale proti sebe postavili dva kusy, ktoré sú síce na prácu, avšak vyzerajú inak. Jeden je taký kolibrík, ktorý si zoberiete všade, no napriek svojej povahe pracovného stroja je ladený viac štýlovo. Druhý je hrubší a bez pár gramov dvojnásobne ťažší.

Starlink a jeho celosvetová internetová vízia práve začína

Elon Musk začal budovať vesmírny internet. Masívny projekt, ktorého cieľom je internetovo pokryť celú planétu, sa nám začína zhmotňovať priamo pred očami. Čo to vlastne znamená? Ako bude systém fungovať, z čoho sa bude skladať a ako ho budeme všetci na svete môcť používať?

 

 

 

Značky: