Nové vydanie časopisu TOUCHIT nájdete v novinových stánkoch už zajtra. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať cez mobilnú aplikáciu už teraz. Objednajte si ročné predplatné od 19,90 eur teraz aj s reproduktorom Xiaomi alebo powerbankou Xiaomi. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

V letnom dvojčísle TOUCHIT (júl-august) na vás čaká množstvo zaujímavého obsahu. Otestovali sme 7 aktuálnych androidových vlajkových lodí a porovnali sme ich v našom porovnávacom teste. Ktorý telefón by sme si kúpili my?

Prinášame aj veľký článok o tom, ako sa Donald Trump snaží zastaviť technologický vývoj v Číne a prezradíme vám, prečo sa mu to nepodarí. Poradíme vám tiež s tým, ako platiť s iPhonom a iWatch cez Apple Pay a zhrnieme všetky na Slovensku dostupné spôsoby digitálneho platenia.

V našej letnej téme radíme, ako sa starať o techniku v lete, ako nakupovať lacné letenky a ubytovanie či aké reproduktory si zobrať ku vode a na stanovačku. Nezabudli sme ani na ďalšie recenzie a testy. Otestovali sme 55-palcové LCD televízory, notebookové novinky, herný notebook od Asusu či router a cloud od Synology.

V našich súťažiach môžete zase vyhrať atraktívne ceny: navigáciu Mio, bezdrôtový reproduktor či športový náramok. Zapojte sa do súťaží tu.

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch  za 2,49 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  Teraz aj so Xiaomi powerbankou či Xiaomi bezdrôtovým reproduktorom. Kúpte si predplatné tu. 

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dozviete v najnovšom čísle TOUCHIT.

Apple Pay: Ako fungujú platby iPhonom a Apple Watch?

Po dlhých rokoch čakania sme sa aj na Slovensku dočkali služby Apple Pay, ktorá umožňuje používateľom Apple zariadení platiť iba za pomoci iPhonu alebo Apple Watch. Táto služba sa stala u nás veľmi rýchlo populárna a stále zaznamenáva nárast. My sme sa pozreli, ako sa nastavuje a používa.

Internetový používateľ v roku 2030

Ako sa svet internetových používateľov zmení za jednu až dve dekády? Čo bude o desať rokov považované za normálne? Bude erózia sú­kromia pokračovať? Bude to všetko raj, alebo naopak zhmotnená nočná mora? Na tieto otázky hľadáme odpovede v prehľadovom článku.

Strážny anjel nielen nad vaším bicyklom

Bicykel urobí veľa radosti, ale keď zmizne, je z toho veľký žiaľ. A bicykle sa u nás kradnú často a treba sa chrániť. BikeAngel je inteligentné zariadenie, ktoré funguje ako strážny anjel vášho bicykla a dá tiež pozor aj na vás a privolá pomoc, ak by sa vám na ceste niečo prihodilo.

Multimediálne reproduktory k vode a na výlety

Multimediálne reproduktory sú už obľúbenou kategóriou. Od malých s mono reproduktorom až po stredne veľké alebo najväčšie. V našom teste máme reproduktory z každej kategórie, a to vrátane rôznych perličiek a zaujímavostí. Celkovo sme otestovali 8 modelov.

Veľké porovnanie vlajkových lodí

Prvá polovica roku 2019 je za nami a je teda ideálny čas na rekapituláciu toho, čo jednotliví výrobcovia smartfónov tento rok predstavili. V tomto teste sledujeme ako vyzerá ideálna vlajková loď medzi smartfónmi na rok 2019 a nasleduje test tohto najlepšieho, čo sa dá na Slovensku kúpiť.

55-palcové LCD televízory

Do redakcie sme získali na test 3 novinky v oblasti LCD televízorov. Zisťovali sme ich kvalitu obrazu, ale aj zvuku a tiež nás zaujímal inteligentný systém v nich. Hodnotíme aj vývojové trendy a pridali sme aj test dvoch soundbarov.

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch  za 2,49 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  Teraz aj so Xiaomi powerbankou či Xiaomi bezdrôtovým reproduktorom. Kúpte si predplatné tu. 

 

Značky: