Nové vydanie časopisu TOUCHIT práve vychádza.  Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať už teraz cez mobilnú aplikáciu. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

Oznam pre čitateľov a predplatiteľov časopisu:

Našim čitateľom by sme radi dali do pozornosti, že toto vydanie bolo vydané ako dvojčíslo jún-júl/2020. Nasledujúce vydanie bude august-september/2020, ktoré vyjde v polovici septembra. Ubezpečujeme aj našich predplatiteľov, že predplatné zostáva bez zmeny a v rámci ročného predplatného dostane každý predplatiteľ stanovený  počet zostávajúcich kusov predplatného (pri ročnom predplatnom spolu 10 kusov, pri polročnom predplatnom spolu 5 ks). Predplatiteľom tiež predĺžime elektronické predplatné o mesiace, kedy nevyšlo tlačené vydanie.  Prosíme, sledujte našu stránku www.touchit.sk a svoju e-mailovú schránku. O ďalšom harmonograme vychádzania časopisu TOUCHIT vás budeme priebežne informovať. Veľmi pekne vám ďakujeme za akúkoľvek podporu a pochopenie.

Nové vydanie TOUCHIT 6-7/2020

Nové vydanie TOUCHIT 6-7/2020, Zdroj: TOUCHIT

V novom vydaní TOUCHIT sme venovali celú rubriku cestovaniu po Slovensku. Nájdete tu tipy, ako vyhľadávať vhodné výlety a zaujímavé miesta, aby ste si dovolenku doma na Slovensku užili. Takisto sme pripravili aj výber produktov, ktoré budú pre vás užitočné pri výletoch či chalupárčení. Otestovali sme aj najdrahší ebajk, aký kedy u nás bol – Haibike XDURE Nduro 8.0.

Pozreli sme sa aj na problém veľkej IT štvorky. Hrozí gigantom ako Google či Facebook tvrdá regulácia? Ak snívate o vlogovaní a kariére YouTubera, nezabudnite, že to chce kvalitnú výbavu. Pozreli sme sa, čo taký YouTuber musí mať, aby jeho vlog dosiahol dobrú kvalitu. Prichystali sme aj megatest smartfónov od 119 do 1199 eur. Nájdete v ňom aj také značky ako Oppo, Realme či OnePlus.

V našich súťažiach môžete zase vyhrať atraktívne ceny: bezpečnostnú kameru, bezdrôtovú nabíjčaku či profesionálne myši s podložkou. Zapojte sa do súťaží tu.

Využite teraz našu mimoriadnu ponuku ročného predplatného spolu so slúchadlami Niceboy a rúškom TOUCHIT v našom eshope.  

Problém veľkej štvorky: Prečo sa s nami technologickí giganti rútia do pekla

Hrozí technologickým gigantom tvrdá regulácia, alebo dokonca nútené rozbitie? Aké problémy tieto inak veľmi dobre vnímané spoločnosti spôsobujú vo svete a v našej spoločnosti a čo sa musí zmeniť, aby sa situácia nestala čo nevidieť neudržateľnou a strašidelnou?

Huawei Mate Xs: Ako sa žije so skladateľným smartfónom?

Čo urobíte, keď natiahnete obrazovku na prakticky celú prednú stranu telefónu a už neviete, čo by ste s ňou ďalšie spravili? Začnete ju ohýbať – aj kvôli tomu, že chcete a aj kvôli tomu, že môžete. Výsledkom sú skladateľné telefóny, ktoré sa po minuloročnej premiére pripomínajú novými modelmi. Stále ide o veľmi okrajový segment a pravdepodobne ešte pár rokov potrvá, kým sa skladateľné smartfóny dostanú medzi masy. A Huawei Mate Xs naznačuje, ako to môže fungovať.

Vyberte sa s nami po Slovensku

Asi väčšina z nás bude tráviť leto na rodnej hrude a preto sme pre vás pripravili zopár tipov na miesta a lokality, kam sa my radi vraciame.

Megatest smartfónov od 119 do 1199 eur

Vyzerá to ako preklep v nadpise, avšak na „magické“ jednotky a deviatky si vo svete smartfónov budeme musieť zvyknúť. Tento test obsahuje celkom 11 smartfónov. Dali sme si záležať a upravili texty, aby boli pre vás čo najhodnotnejšie a najprehľadnejšie.

Značky: