Nové vydanie časopisu TOUCHIT práve vychádza.  Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať už teraz cez mobilnú aplikáciu. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

Nové číslo

V novom vydaní TOUCHIT sme sa venovali televízorom. Poradíme vám, ako si vybrať správny televízor ako centrum domácnosti. Pripravili sme veľký prehľad aplikácií na sledovanie TV v roku 2021. Dozviete sa, ako sa obnovuje 4K minulosť a tiež sa vo veľkom článku venujeme téme, ako firmy obchodujú s vašimi dátami.

Chystáte sa zmeniť operátora, alebo zvažujete nákup predplatenej karty? Prečítajte si náš veľký prehľad predplatených kariet na Slovensku. V tomto vydaní sme otestovali aj smartfónové novinky a notebookové novinky a tiež prinášame zaujímavé tipy a triky pre Gmail.

Využite teraz našu zvýhodnenú ponuku ročného predplatného spolu s knihou Zrýchlená doba koronová od autora Rolanda Kyšku. Objednávajte tu>>

V našich súťažiach môžete vyhrať atraktívne ceny bezdrôtové slúchadlá či sonickú kefku. Zapojte sa do súťaží tu.

Nové vydanie TOUCHIT 3-4/2021 vychádza 9. 4. 2021 a nájdete ho v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, teraz iba za 12,50 eura>>

Veľký prehľad predplatených kariet na Slovensku

Služby mobilných operátorov sa delia na paušály a predplatené služby. V tejto prvej časti sme sa detailne pozreli na ponuky všetkých mobilných operátorov na Slovensku v oblasti predplatených služieb. Takéto karty majú totiž stále svoje stabilné miesto a sú ľudia, ktorí si ich voľnosť vysoko cenia.

Veľká dátová žatva a jej tiché obete

V tomto článku popisujeme, ako sa bez okolkov zbierajú a ďalej predávajú naše dáta, o ktorých asi ani netušíme. Sociálne siete sú pritom presvedčené, že je v poriadku vás biometricky identifikovať pri nakupovaní v obchodoch, predávať mapy vašich bytov a domov, speňažovať vaše pocity a pod. V článku ukážeme, čo je dnes možné masovo predávať.

Gmail pod lupou

V prehľade prinášame kompletný pohľad na možnosti Gmailu, ktorý pôvodne vznikol ako vedľajší nápad v Googli. Dnes ho väčšina používateľov používa v prehliadači, no využívať ho môžete aj s inými aplikáciami. Popíšeme jeho hlavné nastavenia, konverzácie, naplánovanie pošty, využívanie Gmailu bez internetu a pod.

Televízor ako centrum obývačky a tiež pracovný nástroj

Úloha televízora sa v dobe pandémie výrazne posilnila. Už to nie je len o zobrazovaní televízneho vysielania, dnes pomocou televízora aj pracujeme, cvičíme či stretávame sa s priateľmi. A prichádzajú aj lifestylové televízory či televízory s umiestnením do vonkajšieho priestoru.

Notebookové novinky: Pracovné notebooky

Detailne sme otestovali štyri prenosné počítače určené na prácu a mobilitu. V zásade sa dajú prenášať rôzne notebooky, no tie v našom teste majú dlhšiu výdrž na batériu. A veľmi dobre sa na nich pracuje.

Smartfónové novinky: Rýchle nabíjanie a veľké batérie

Vo svete smartfónov sa schyľuje k cenovej vojne, resp. už prebieha. Do tohto testu sme vybrali tri telefóny zo strednej triedy, ktoré prinášajú veľmi lákavú výbavu a nadštandardné parametre. Celkovo je vidieť trend razantného zlepšovania smartfónov v nižšej strednej triede.

Nové vydanie TOUCHIT 3-4/2021 vychádza 9. 4. 2021 a nájdete ho v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, teraz iba za 12,50 eura>>

Značky: