Všetko, čo prináša tradičný počítač, je teraz k dispozícii aj s Galaxy S9 alebo S9+ pripojeným ku stanici DeX Pad a k monitoru.

Používateľom telefónov Samsung Galaxy S9 alebo S9+, ktorí sú neustále v pohybe, zjednoduší mobilný životný štýl ďalšia generácia dokovacej stanice Samsung. DeX Pad je na Slovensku v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 Eur. Dex Pad navyše ponúka novú možnosť používať displej telefónu ako touchpad a vstupné zariadenie.

Samsung DeX Pad umožňuje používať mobilný telefón v kombinácii s veľkou štandardnou obrazovkou. Vďaka nemu tak používatelia môžu jednoducho pripojiť Galaxy S9 a S9+ k väčšiemu monitoru, klávesnici a myši, a rozšíriť tak mobilný zážitok o možnosť používateľsky prívetivejšie úpravy dokumentov, alebo dokonca hranie hier na plnohodnotnej obrazovke. Používatelia môžu taktiež Galaxy S9 a S9+ prostredníctvom stanice Dex Pad premeniť na touchpad.

Dex Pad sa dodáva s HDMI káblom, nabíjačkou do zásuvky a dátovým káblom. Príslušenstvo vrátane monitora sa predáva samostatne. Odporúčame používať originálny HDMI kábel a nabíjačku dodávané s dokovacou stanicou Dex Pad. Dex Pad taktiež podporuje telefóny Galaxy S8, S8+ a Note8.

zdroj: samsung

Prečítajte si aj:

Všetko o Galaxy S9 a S9+ (video)

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.