Nový Windows 10 bude mať menšiu veľkosť

0

Odpovedalo by to situácii z minulosti.

Microsoft totiž nie vždy vydáva veľké zmeny a niektoré aktualizácie sú skôr interného charakteru. Dostanete tak kumulatívnu opravu, kde sa podľa webu Windows Latest predpokladá vyriešenie niektorých problémov so subsystémom Linux.

Takisto predpokladáme zvýšenie kompatibility na jej inštaláciu. To sa bude týkať hlavne tých, ktorí ešte stále čakajú na verziu 2004 z mája 2020.

Ak ste totiž inštalovali aj túto verziu, nová bude mať menej ako 100 MB. Jej číselné označenie zatiaľ nie je známe.

V prípade, že máte májovú verziu ale bez všetkých dovtedy vydaných kumulatívnych opráv, inštalačný súbor presiahne 400 MB. Pre tých, čo budú aktualizovať z ešte starších verzií ako napríklad 1909 alebo 1903, sa veľkosť balíka vyšplhá na kapacitu klasického DVD.

windows 10 20H2

Zdroj: Windows Latest

Prečítajte si aj:

Zmena nastavení vo Windows 10 cez tweaking

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár