Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

 Divíziu, ktorá zastrešuje predajné aktivity v Českej republike a na Slovensku, vedie od februára.

 S účinnosťou od 1. februára sa stal novým riaditeľom divízie spotrebnej elektroniky v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak Ján Živný. Bude zodpovedný za predajné aktivity divízie zastrešujúcej AV, TV, IT produkty a domáce spotrebiče v Českej republike a na Slovensku.

„Segment spotrebnej elektroniky je dynamický a konkurencia veľká. Po rokoch práce v oblasti domácich spotrebičov sa teším na výzvy spojené s rozsiahlejším portfóliom pre spoločnosť Samsung, ktorá je pre mňa veľkou inšpiráciou,“ uviedol Ján Živný.

Ján Živný prichádza do Samsungu zo spoločnosti Whirlpool, kde strávil väčšinu svojej profesionálnej kariéry na rôznych predajných a marketingových pozíciách. Naposledy pôsobil ako Area Marketing Leader pre región južnej Afriky a od roku 2016 ako Senior Category manažér pre východný klaster. Je absolventom Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave, kde získal titul PhD. Žije pri Prahe a má dve deti.

 

Značky: