Hľadajte ju pod novým názvom O2 aplikácia.

O2 zmenilo svoju mobilnú aplikáciu, resp. jej názov, ktorý sa zjednodušil na O2 aplikácia. Operátor takisto zjednodušil prihlasovanie do aplikácie a zlepšil funkciu Nevolajte mi, ktorá blokuje nevyžiadané predajné volania, a ktorú podľa jeho slov začína využívať čoraz viac zákazníkov.

Zmena názvu z Moje O2 na O2 aplikácia sa už prejavila vo všetkých aplikačných obchodoch, kde je aplikácia dostupná – v App Store, Google Play aj Huawei AppGallery. Zmenou prešiel aj vizuál ikony O2 aplikácie z modrej gradientovej na tmavomodrú.

Vynovená O2 aplikácia umožňuje prihlasovanie zadaním 4-miestneho číselného kódu. Vďaka tomu si budete môcť otvoriť O2 aplikáciu bez nutnosti vypĺňať akékoľvek údaje a to po dobu 12 týždňov od posledného prihlásenia.

O2 aplikácia umožňuje kontrolu spotreby, zmenu programu, kontrolu a platbu faktúr, aktiváciu balíčkov, bonusových aplikácií a dobitie kreditu. Jej súčasťou je funkcia Nevolajte mi, pomocou ktorej si môžete zablokovať nevyžiadané predajné volania na základe prefixu 0888. K blokovaniu takýchto hovorov dôjde automaticky na pozadí systému telefónu.

K dispozícii je tiež zákaznícka zóna Moje O2 na webe https://www.o2.sk/moje-o2.  

O2 aplikáciaZdroj: Samuel Hindy / TOUCHIT
O2 aplikácia

Zdroj: O2

Prečítajte si aj:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit