O2 odštartovalo predaj eSIM-kovej sklápačky Motorola razr

0

Sklápací smartfón Motorolu razr si už môžu záujemcovia od dnes kúpiť u operátora O2. Návrat ikonického telefónu vybaveného súčasnou technológiou, ktorá ide ešte ďalej a obsahuje len eSIM technológiu namiesto klasických SIM slotov, prichádza v čase štartu služby eSIM u operátora O2. Čierna Motorola razr je v O2 dostupná v cene 1 560 eur.

Motorola Razr

Motorola Razr

 Sklápací smartfón Motorola razr je vybavený čistým Androidom 9 bez nadstavby poháňaným osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 710 s frekvenciou 2,2 GHz a interným ukladacím priestorom s kapacitou 128 GB. Vonkajší 2,7” gOLED displej spolupracuje s väčším ohybným 6,2” pOLED Cinemavision displejom s pomerom strán 21:9. O ich výdrž sa postará 2 510 mAh vstavaná batéria s nabíjaním TurboPower s výkonom 15 W.

Motorola Razr v najnovšej verzii je dotiahnutý zatiaľ najviac. Stále je to V-čkový telefón, ale v novom šate

Motorola Razr v najnovšej verzii je dotiahnutý zatiaľ najviac. Stále je to V-čkový telefón, ale v novom šate, Zdroj: TOUCHIT

O službe eSIM

O2 od 21. apríla prináša svojim zákazníkom možnosť aktivovať si tzv. vstavanú SIM kartu (eSIM), ktorá má rovnaké vlastnosti ako plastová SIM karta, ktorú každý pozná. eSIM predstavuje elektronický čip v smartfóne, na ktorý si zákazník nahrá SIM profil prostredníctvom QR kódu. Na jednom telefóne vybavenom technológiou eSIM tak môže používať viac telefónnych čísel. Cena aktivácie eSIM je vo výške 10 eur.

Viac informácií o novinke Motorola razr v ponuke O2 a službe eSIM nájdete na www.o2.sk.

Viac o telefóne Motorola Razr

Motorola Razr naozaj v našich rukách (doplnené o VIDEO TOUCHIT)

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár