O2 pritvrdzuje: Zvýšený objem dát pre Modrý, Strieborný a Zlatý O2 Internet na doma a teraz so zvýhodnením

0

O2 zvyšuje objem dát v balíčkoch služby Internet na doma určenej pre domácnosti a firmy. V rámci služby budú môcť zákazníci operátora od 21. augusta presurfovať neobmedzený objem dát vo všetkých balíčkoch O2 Internetu na doma.  

Služba Internet na doma bola uvedená do komerčnej prevádzky v apríli tohto roka. Funguje na základe technológie LTE TDD na frekvenčnom pásme 3,5 GHz a 3,7 GHz, ktorej vďačí za vysokú prenosovú rýchlosť až do 128 Mbit/s a stabilné pripojenie bez výpadkov a vplyvu počasia.

Zvýhodnenie ponuky O2 Internetu na doma prinesie zákazníkom neobmedzený objem dát pri Modrom, Striebornom a Zlatom O2 Internete na doma.

Neobmedzený objem dát v kombinácii s jednoduchou a bezplatnou inštaláciou robí z O2 Internetu na doma atraktívnu alternatívu pevného pripojenia, navyše bez potreby kopania káblov a aj v lokalitách, kde chýba optická infraštruktúra – hovorí Teraza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia

Zvýšenie maximálnej prenosovej rýchlosti po vyčerpaní dát

Zvýši sa taktiež maximálna prenosová rýchlosť po dosiahnutí objemu prenesených dát plnou rýchlosťou a to na 2 Mbit/s, čo umožňuje internet po vyčerpaní objemu dát plnou rýchlosťou naďalej využívať bez dodatočných finančných nákladov. Prenosová rýchlosť sa na 2 Mbit/s zníži po dosiahnutí objemu dát 500 GB v každom variante O2 Internet na doma. Zmena sa týka nových aj existujúcich zákazníkov s touto službou.

Do konca septembra zľava

Ak si zákazníci aktivujú do konca septembra  Strieborný alebo Zlatý variant, môžu navyše získať zľavu vo výške 5 Eur. Strieborný internet na doma tak môžu využívať mesačne za 15 Eur a Zlatý len za 25 Eur mesačne.

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>