O2 ponúka novým zákazníkom O2 Internetu na doma s externou anténou od júla nové riešenie pre lepšiu Wi-Fi a smart home funkcie. O2 Smart box nie je len modem, ale môže byť aj srdcom inteligentnej domácnosti. Okrem pripojenia zabezpečovacích senzorov a detektorov rizík, či ovládaním spotrebičov prostredníctvom aplikácie, je aj skvelým dizajnovým kúskom so zabudovanou meteostanicou a zobrazením aktuálneho času.

„O2 Smart Box posúva internet v domácnosti na novú úroveň. Prostredníctvom aplikácie si napríklad môžete vizuálne skontrolovať signál vo svojom dome, či so smart funkciami ovládať svoje spotrebiče na diaľku. Okrem smart funkcií disponuje aj atraktívnym dizajnom, čo znamená, že ho nebudete chcieť schovať ako väčšinu zariadení, ale naopak vystaviť. Tým získate nielen skvelý a užitočný doplnok modernej domácnosti, ale aj spoľahlivý wifi signál,“ hovorí Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2.

O2 Smart box

O2 od júla ponúka novým zákazníkom Bieleho, Modrého, Strieborného a Zlatého O2 Internetu na doma s externou anténou možnosť získania výkonného modemu O2 Smartbox. Ten tvorí základ smart domácnosti, a skrýva v sebe výkonný modem, meteostanicu a zabezpečenie domácnosti.

Prednosťou modemu je vysoká rýchlosťou prenosu dát bez kolísania výkonu, Wi-Fi vysielanie v dvoch pásmach 2,4 a 5 GHz a atraktívny dizajn, ktoré ho predurčujú najmä do väčších domácností rodinných domov. Pre zabezpečenie domácnosti k nemu stačí pripojiť chytrú zásuvku pre ovládanie domácich spotrebičov, či ďalšie senzory ako detektor pohybu, dverný alebo okenný senzor, detektor dymu, či iné.

V prípade ak sa zákazník rozhodne pre O2 Smartbox môže ho získať za 3 eurá mesačne pri využití bonusu na zariadenie.

Značky: