O2 spustilo predaj nového SMART Paušálu: Obsahuje extra dáta a predplatné služieb HBO GO či Tidal (VIDEO TOUCHIT)

9

Ponúkne neobmedzené volania, SMS a MMS správy.

O2 predstavilo nový SMART Paušál, ktorý bude v predaji od 5. novembra 2019.

Jeho základom sú neobmedzené volania, SMS a MMS správy. V závislosti od typu paušálu dostanete aj tradičný dátový balík, ale aj extra dáta či predplatné pre vybrané služby.

Súčasťou O2 SMART Paušálu bude možnosť získať predplatné prémiovej služby a 10 GB extra dát pre niektorú z aplikácií SME, Denník N, Tidal, O2 TV a HBO GO. Ďalších 10 GB extra dát budete môcť získať aj pre ďalšie aplikácie podľa vášho výberu.

O2 SMART Paušál

O2 SMART Paušál ponúkne predplatné a 10 GB dát pre prémiové služby podľa vášho výberu

O2 SMART Paušál bude k dispozícii v piatich variantoch. Biely O2 SMART Paušál ponúkne základ v podobe volaní a správ za 15 eur, 1 GB balík si môžete kúpiť za 3 eura.

Modrý O2 SMART Paušál bude stáť 20 eur a jeho súčasťou budú volania, správy, 1 GB dát + 10 GB extra dát pre jednu štandardnú aplikáciu. Medzi štandardné aplikácie patrí Facebook, Instagram, WhatsApp, Viber, Gmail, Waze, Mapy Google a TikTok.

O2 SMART Paušál

Toto sú takzvané štandardné aplikácie. Môžete si vybrať jednu alebo viacero z nich a dostanete 10 GB extra dát (pre každú appku) pre využitie iba v týchto aplikáciách

Strieborný O2 SMART Paušál ponúkne za 25 eur základ v podobe volaní a správ, 3 GB predplatených dát a 2× 10 GB extra dát. V tomto prípade si môžete vybrať aj jednu prémiovú aplikáciu s predplatným v cene paušálu, teda SME, Denník N, Tidal, O2 TV alebo HBO GO.

Zlatý O2 SMART Paušál obsahuje základ, 10 GB balík a 3× 10 GB extra dát, vrátane 1 prémiovej aplikácie. Cena je 30 eur.

Najvyšší, Platinový O2 SMART Paušál, ponúka 25 GB balík a 4× 10 GB extra dát, vrátane 2 prémiových aplikácií. Mesačný poplatok je 50 eur.

O2 SMART Paušál

Kompletná ponuka O2 SMART Paušálov

Pri výbere nového paušálu sa môžete rozhodnúť pre bonus na zariadenie vo výške až 240 eur alebo pre extra 10 GB dát pre ďalšiu aplikáciu. V závislosti od voľby paušálu je to štandardná alebo prémiová aplikácia s predplatným danej služby.

O2 SMART Paušály budú v predaji od 5. novembra 2019. Budú bez viazanosti a pokiaľ dnes používate niektorý z O2 Paušálov, od 5. novembra si ho budete môcť premigrovať na nový O2 SMART Paušál.

Zmenu z O2 paušálu na O2 SMART Paušál môžete vykonať cez webové rozhranie Mojej O2 zóny. Migrácia prebehne okamžite.

O2 SMART Paušál

Príklady, ako si môžete vyskladať O2 SMART Paušál

Prečítajte si aj:

Áno, takto sa to robí. O2 prináša viac mobilných dát a informácie nám priniesli osobne až do redakcie (VIDEO TOUCHIT)

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

9 komentárov

  1. To sú najčudnejšie paušály. Neobmedzené sms a mms, to akože fakt? Komu by som asi tak tie sms, mms v dnešnej dobe posielal… operátorovi O2? Dávať neobmedzene ľudom to, čo skoro nikto nevyužije tomu poviem akcia. No neviem, fakt je toto čudná ponuka a tesne pred vianocami, pokazili náladu 🙂

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>