Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Premeňte vašu obývačku na koncertnú sálu, ponorte sa do elektrizujúcej atmosféry nočného klubu a pretancujte celú noc. Umožnia vám to nové High Powered Audio systémy od Sony.

MHC-V7D – bubnujúce basy v kompaktnom dizajne

MHC-V7D naplní vašu obývačku neskutočnými basmi s akustickým tlakom 1550W. To najmä vďaka novej Smart High Power technológii od Sony, ktorá má za úlohu zvýšiť práve akustický tlak. Technológia Clear Audio+ optimalizuje zvukové nastavenia jediným dotykom. Futbalový mód zase umocňuje zážitok zo športových prenosov. MHC-V7D ponúka ideálny zvuk, či už trávite pokojný večer s rodinou, pozeráte futbalový zápas alebo máte divokú narodeninovú party.

Vylepšite vaše obľúbené piesne s novými DJ a Sampler zvukovými efektmi. Môžete pridať revanie publika, či reggae trúbky a vaša hudba dostane úplne nový rozmer. Prípadne nahrajte vlastné vokály pomocou dvoch mikrofónových vstupov. MHC-V7D vie nahradiť aj disko guľu. S integrovanými párty svetlami, ktoré dokážu synchronizovať svetelné efekty s hudobným podkladom si spravíte vlastnú svetelnú show v pohodlí domova. Nová Gesture Control technológia umožňuje ovládať naraz hudbu a svetlá pohybmi ruky.

Audio systém umožňuje jednoduché párovanie smartfónu pomocou NFC alebo Bluetooth, takže počúvate obľúbenú muziku z telefónu v parádnej kvalite. S novou aplikáciou Fiestable môžete na diaľku cez smartfón pohodlne ovládať hudbu aj svetlá, zatiaľ čo klábosíte so svojimi priateľmi. Aplikácia je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

To všetko v kompaktnom dizajne, ktorý nezaberie veľa miesta. Ak však máte skutočne potrebu urobiť zle vašim susedom, MHC-V7D je kompatibilné s ostatnými audio systémami ako napr. SHAKE-X3D. Odporúčame však len na vlastnú zodpovednosť 🙂

Traste sa – prichádza SHAKE-X3D

SHAKE-X3D je nový dvojpásmový sound system od Sony, ktorý prináša dokonalý zvuk. Stará sa oň dvojica reproduktorov – 2,5 cm tweeter pre čisté a ostré výšky a 25cm subwoofer pre neuveriteľne bublavé basy. Akustický tlak 2300W vás vďaka Smart High Power technológii doslova posadí na zadok.

Funkcia Sound Pressure Horn zvýrazní hĺbku a silu basových liniek zatiaľ čo technológia DSEE obnoví stratené dáta, ktoré vznikli pri komprimovaní hudobného zdroja do formátu MP3. SHAKE-X3D je skrátka dokonalým parťákom v každej situácii. S Party Chain módom môžete kombinovať ľubovoľné SHAKE systémy a vytvoriť tak ešte ohromujúcejšiu zvukovú kulisu.

S novinkou od Sony určite zahviezdite na vašej narodeninovej párty. Stlačením jedného tlačidla dokážete pridať zaujímavé DJ efekty a vďaka integrovaným svetlám Speaker Lights prenesiete do obývačky atmosféru klubu. Párovanie so smartfónom cez NFC a Bluetooth sú absolútnou samozrejmosťou. Smartfón môžete opäť používať ako diaľkové ovládanie cez aplikáciu Fiestable, ktorú pohodlne stiahnete v App Store alebo Google Play.

Technické špecifikácie

OznačenieMHC-V7DSHAKE-X3D
ZdrojAC220V-240V, 50/60HzAC120V-240V, 50/60Hz
Audio výstupRMS 1440W1200W
FunkcieFunkcieCD, DVD, USB (x2), FM, Audio In (x2), NFC, Bluetooth (iAP over BT)CD, DVD, USB (x2), FM, AM, Audio In (x2), NFC, Bluetooth (iAP over BT)
Vstupy a výstupyAnalógový audio vstup(s)22
Analógový audio výstup(s)11
Kompozitný video výstup(s)11
USB porty(s)22
Výstupy na repro(s) 12
Vstupy na mikrofón(s)2 (6φ)2 (6φ)
ZvukZvýraznenie basovMEGA BASSMEGA BASS
UpscallingDSEE (AUTO)DSEE (AUTO)
Football modeáno (OFF/NarrationON/Narration OFF)áno (OFF/NarrationON/Narration OFF)
Party chainánoáno
Dolby Digitalánoáno
Ďalšie funkcieSound Entertainmentánoáno
Speaker Lightáno (FLASH)áno 

(Multi color)

Party Lightáno (RBG/strop a podlaha)
Ovládanie gestamiánonie
Základné funkcieSystém reproduktorov3 pásmové2 pásmové
Počet reproduktorov12
Podporované aplikácieAplikácieYes(SongPal & Fiestable)Yes(SongPal & Fiestable)
Hlavná jednotkaRozmery(ŠxVxHcm)(približne)340 mm x 924 mm x 320 mm455 × 165 × 330 mm
Váha (kg)(približne)19kg5.9 kg
Predný reproduktorRozmery (ŠxVxHcm)(približne)340 mm x 924 mm x 320 mm368 × 585 × 358 mm
Váha(kg)(približne)19 kg14.5 kg

Značky: