Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Od dnešného dňa je v Bratislave pre používateľov aplikácie Bolt  dostupná nová luxusná  kategória vozidiel s názvom Executive. Tá sa vyznačuje najvyššími požiadavkami na autá a postará sa o pohodlnejší zážitok z jazdy na nadštandardnej úrovni.

Najčastejšími autami, ktoré cestujúcich  pri výbere tejto kategórie vyzdvihnú, sú vozidlá typu Mercedes Benz triedy E,  BMW rady 5 a Audi A6. No môže sa stať, že pred ich domom zaparkuje aj Porsche, Jaguar alebo Land Rover. Vozidlá musia spĺňať určité kritériá, čo sa týka veku, ale aj interiéru a vybavenia. Všetky musia mať napríklad interiér v koži alebo v podobnej kvalite.  Cestujúci sa môžu tešiť na vodičov s tým najlepším hodnotením oblečených zodpovedajúc danej kategórii. Táto služba je ešte o stupienok vyššie ako kategória Prémium, ktorú už Bratislavčania využívajú od roku 2020, Košičania od minulého roku, v Banskej Bystrici bola spustená minulý mesiac a teší sa popularite najmä u zákazníkov z oblasti biznisu. „Snažíme sa používateľom našej aplikácie ponúkať aj iné možnosti odvozu, ako sú tie štandardné. Niekedy sa proste chcete odviezť ako šéf, či už idete na obchodné rokovanie alebo hoci aj na rande alebo do spoločnosti. Kategória zahŕňa absolútnu špičku vozidiel dostupných na platforme Bolt. Pri objednávaní jazdy si tak môžete byť istí, že absolvujete skutočne luxusnú jazdu,“ hovorí Soňa Stloukalová, Country Manager platformy Bolt pre Českú a Slovenskú republiku.

Minimálna cena odvozu v kategórii Executive je 10 eur, bude sa dať objednať aj ako naplánovaná jazda.  Tieto jazdy budú dostupné aj v rámci služby Bolt Business, ktorá slúži spoločnostiam k manažovaniu firemných odvozov a k zabezpečeniu efektívnej prepravy svojich zamestnancov. Či ide o služobné cesty, zabezpečenie odvozu pre obchodného partnera, alebo jazdy ako zamestnanecký benefit.  “Centralizovaná platforma Bolt Business zabezpečuje nielen rýchle objednanie a platenie, ale aj reportovanie jázd. Zamestnávateľ má tak prehľad o uskutočnených jazdách a ako vidíme, firmám sa tento benefit páči a radi ho využívajú. Preto veríme, že si aj kategória Executive nájde svojich fanúšikov,” uzatvára Soňa Stloukalová.

Značky: