Okuliare s oddeľovaním farieb

0

Okuliare Wiley X CAPTIVATE sú navrhnuté tak, aby dokázali ochrániť zrak a zlepšiť viditeľnosť v extrémnych podmienkach.Technológie aj materiály týchto okuliarov zodpovedajú najprísnejším bezpečnostným certifikátom. Napriek tomu zostávajú pohodlným a trendy doplnkom.

Wiley X CAPTIVATE

Wiley X CAPTIVATE, Zdroj: Morris Design

Moderná technológia CAPTIVATE ešte viac zdokonaľuje ostrosť videnia a vnímania farieb. Ľudské oko totiž nie je schopné rozlíšiť celé farebné spektrum. Jednotlivé farby sa prelínajú a tieto farebné prechody (najmä medzi modrou, zelenou a červenou) spôsobujú problémy s ostrosťou videnia. Šošovky CAPTIVATE dokážu tieto prechody oddeliť a zvýšiť tak kontrast a ostrosť detailu.

Polarizačné šošovky CAPTIVATE vďaka eliminácii odrazených lúčov a zvýšenému kontrastu farieb umožňujú pohodlne sledovať objekty pod vodnou hladinou. My sme ich skúšali v prírode a naozaj poskytujú viditeľne lepšie oddelenie farieb. Vyhotovené sú pritom tak, že bránia aj prenosu vírusu do priestoru očí a veľmi pohodlne sa nosia. Ideálne by bolo mať možnosť si ich nechať vyhotoviť aj s optickou korekciou.

Cena: 189 eur

Zapožičal: MORIS design

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>