OneDrive pre Android už odomknete aj tvárou

0

Nová forma odomykania je tu.

V roku 2018 ste mohli aplikáciu OneDrive odomykať odtlačkom prsta, teraz prichádza na rad odomykanie tvárou. Na správu upozornil server MSPoweruser. Funkcia zatiaľ nemusí byť dostupná pre každého a hovorí sa o tom, že je to pre tých, čo sú zapojení v beta testovaní.

V našom prípade aplikácia funguje aj s odomykaním tváre. Aktuálne je dostupná možnosť odomykať odtlačkom prsta a tvárou Osobný trezor ale aj samotnú aplikáciu.

Pred tým však budete musieť nastaviť 6-číselný PIN kód. Dodatočné overenie biometrickými údajmi ale nemusíte povoliť. Je teda na vás, či zostanete pri klasickom PIN kóde alebo si odomykanie aplikácie zjednodušíte.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Ako zálohovať počítač na OneDrive?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>