OneDrive pridáva funkcie previazané s kancelárskym balíkom

0

Prepojenie OneDrive a Microsoft 365 (Office 365) je čoraz viac poznať.

Novinky, ktoré obsahuje cloudová služba Microsoftu obsahuje niekoľko funkcií zlepšujúcich tímovú spoluprácu. Server WinAero prináša ich prehľad.

Novinkou je prideľovanie úloh vybraným osobám prípadné delegovanie úlohy na ďalšiu osobu. V prípade odpovede alebo nejakej reakcie na komentár, dostane pôvodná osoba notifikáciu vo forme emailu.

onedrive

Niekomu notifikácie prekážajú a nechcú ich. Pre každý dokument sa budú dať vypnúť.

Počíta sa aj so zariadeniami s dvomi displejmi. OneDrive má zapracovanú podporu na lepšie zobrazenie rozhrania. Nestane sa tak, aby ste mali rozhranie zbytočne roztiahnuté cez obe obrazovky alebo zobrazené len na jednom displeji. Ľavá a pravá strana budú mať svoju časť obsahu a funkcionalít.

onedrive

Zdroj: WinAero

Prečítajte si aj:

OneDrive: Ako skenovať dokumenty cez telefón?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár