OnePlus Nord N100, telefón, ktorý je navrhnutý pre používateľov, ktorí by si chceli pri každodennom používaní vychutnať najlepší zážitok zo smartfónu vo svojej triede, je od dnes dostupný v sieti predajní NAY Elektrodom za cenu 109 eur s DPH. Obľúbený smartfón je tak ešte dostupnejší a ponúka ešte lepší pomer ceny a výkonu.

OnePlus Nord N100 disponuje veľkým displejom, batériou s dlhou výdržou a veľkým úložiskom, vďaka čomu je vhodný na každodenné používanie. Tento smartfón je vybavený až 6,52-palcovým dychberúcim displejom a výkonnými duálnymi stereofónnymi reproduktormi. Pre dlhú výdrž batérie je OnePlus Nord N100 napájaný batériou s kapacitou 5 000 mAh a podporuje rýchle nabíjanie 18 W.

Pokiaľ ide o výkon, OnePlus Nord N100 prichádza so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom, poháňa ho Qualcomm® Snapdragon™ 460 s osemjadrovým CPU. Rozšíriteľné úložisko je voliteľné prostredníctvom slotu na kartu MicroSD. Fotoaparát Nord N100 má rozlíšenie 13 MP, bokeh objektív, ktorý pomáha vytvárať portrétne fotografie, a taktiež makroobjektív pre dynamický zážitok z fotografovania.

Značky: