Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Orange prináša počas tohtoročných Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji fanúšikom jedinečný hokejový zážitok. Vďaka bezplatnej aplikácii CHATR.tv môžu všetci priaznivci hokeja zdieľať počas zápasov svoje emócie a prežívať túto udalosť inak ako len sledovaním samotného zápasu v televízii. Rovnako môžu interaktívne vstupovať svojim názorom do priameho prenosu zápasov, vyjadriť svoju podporu našim hokejistom či zostaviť si vlastnú preferovanú hokejovú zostavu.  

Spoločnosť Orange ako zanietený hokejový fanúšik a generálny partner hokejovej reprezentácie pre svojich zákazníkov pripravil počas tohtoročných majstrovstiev opäť niečo navyše. Ambíciu spájať ľudí, ktorí fandia hokeju, posunul vďaka spolupráci s autormi aplikácie CHATR.tv aj do virtuálneho rozmeru. Vďaka nej sa totiž diváci môžu spojiť prostredníctvom svojich počítačov, notebookov, tabletov či smartfónov a prejaviť spoločne svoju silu počas  televízneho vysielania najsledovanejšieho športového podujatia roka.

„Orange je presvedčený, že informácie, zážitok a emócie sú pre fanúšikov hokeja to najdôležitejšie. Našim cieľom je tieto benefity sprístupniť vďaka digitálnym technológiám našim zákazníkom. Takou je aj aplikácia CHATR.tv, ktorá fanúšikov vtiahne ešte viac do hokejovej eufórie a umožní im diskutovať s ostatnými užívateľmi o zápasoch, zapojiť sa do online hlasovania, zostaviť si preferovanú hokejovú zostavu a porovnať ju s trénerovým výberom či počas prestávok odohrať svoj vlastný zápas,“ predstavuje možnosti aplikácie Natália Kunická, Brand Activation manažér spoločnosti Orange Slovensko

„Naša aplikácia prináša počas hokejových majstrovstiev fanúšikom úplne nový rozmer televíznej zábavy. Verím, že aj vďaka spolupráci so spoločnosťou Orange dokážeme jej potenciál rozvinúť do všetkých kútov Slovenska,“ doplnil Marek Môcik, CEO & Partner spoločnosti CREANET, ktorá aplikáciu vytvorila.

Aplikácia CHATR.tv je víťazom kategórie Orange StartApp v rámci najväčšej súťaže podnikateľských nápadov na Slovensku Podnikateľský nápad roka 2014. „Sme veľmi radi, že rovnako, ako v hokeji, aj v oblasti startupov môžeme podporiť mladé talenty,“ dodala  k spolupráci Natália Kunická.

Všestranná bezplatná aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android alebo iOS i ako webová aplikácia vhodná pre mobily, notebooky a PC.

Značky: