Orange: Do služby Navzájom zadarmo pribudol pevný internet

1

Operátor pridal ďalší benefit pre svojich zákazníkov.

Služba Navzájom zadarmo umožňuje už 15 mesiacov bezplatne volať a posielať SMS a MMS správy v rámci skupiny piatich ľudí. Orange teraz rozširuje ponuku služby o ďalší benefit a umožňuje získať pevný internet zadarmo (počas 12 mesiacov) alebo so zľavou do výšky 7 EUR.

Benefit si môže aktivovať každá skupina, ktorej spoločná fakturácia je aspoň 50 EUR (t.j. v priemere 10 EUR na osobu v prípade skupiny 5 osôb). V takom prípade získa zakladateľ skupiny možnosť aktivovať si pevný internet DSL mini, ktorý dostane na prvých 12 mesiacov bezplatne. Prípadne si môže vybrať akýkoľvek iný pevný internet z ponuky Orangeu a získa ho so zľavou do výšky 7 eur. Benefit vám sprístupnia na ktoromkoľvek predajnom mieste Orangeu. Jedinou podmienkou je dodržať požadovanú minimálnu výšku mesačnej faktúry.

Operátor prezradil, že bezplatný internet môže už teraz využívať viac ako 70 tisíc skupín, ktoré si vytvorili používatelia služby Navzájom zadarmo.

Zdroj: Orange

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Pingback: Orange predstavil vianočnú ponuku. Zameral sa na mobilné dáta a tablety | touchIT

Pridaj komentár