K dispozícii je 5 nových paušálov.

Orange predstavil 5 nových dátových paušálov s názvom Data. Ich cena je od 10 eur mesačne do 50 eur mesačne a ponúkajú 2 GB až 55 GB dát mesačne. Všetky potrebné detaily nájdete v tabuľke:

Dátový paušálMesačný poplatokObjem dát s 24 mesačnou viazanosťou a dotovaným zariadenímObjem dát s 12mesačnou viazanosťou bez zariadeniaObjem dát bez viazanosti bez zariadenia
Data Basic10 €2 GB3 GB2 GB
Data Optimal15 €5 GB7 GB5 GB
Data Premium20 €10 GB13 GB10 GB
Data Extra25 €20 GB24 GB20 GB
Data Exclusive50 €50 GB55 GB50 GB
Nárok na 20% zľavu k fixnému internetu od Orangeuánoánonie

Okrem nových dátových paušálov ostávajú v ponuke Orangeu aj hlasové paušály s dôrazom na predplatené dáta. Tie sa nazývajú Orange Go Data.

Za každú SIM kartu v spojení dát zaplatíte 1 euro mesačne

Orange tiež ponúka možnosť spojiť všetky predplatené dáta na svojich paušáloch, či už dátových alebo hlasových, do jedného balíka dát a ten spotrebúvať na viacerých zariadeniach v rodine.

V takom prípade získate navyše aj dátový bonus a to až do výšky 2 500 MB mesačne v závislosti od počtu spojených dátových paušálov, pričom za každú SIM kartu v spojení dát si účtuje operátor 1 euro mesačne.

Bonus 0,5 GB dostanete v prípade, že si spojíte dáta na maximálne 4 SIM kartách, bonus v podobe 1 GB navyše získate spojením 5 až 9 SIM kariet a dátový bonus až 2,5 GB navyše je k dispozícii pri spojení 10 SIM kariet.

Zdroj: Orange

Prečítajte si aj:

Recenzia Orange TV stick: Nový spôsob, ako sledovať televíziu od Orangeu

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit