Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Slovenská spoločnosť Panaxeo, ktorá sa špecializuje na budovanie digitálnych produktov, software development a digitálne inovácie, bola zaradená do rebríčka 100 najrýchlejšie rastúcich spoločností pre rok 2023 podľa portálu Clutch, poprednej svetovej platformy poskytovateľov B2B služieb.

Portál Clutch už tretí rok oceňuje 100 najrýchlejšie rastúcich spoločností. Tento rok sa medzi nimi ocitla aj mladá vývojárska spoločnosť Panaxeo, zameriavajúca sa na budovanie inteligentných riešení, digitálne inovácie a IT poradenstvo, ktorá sa umiestila vďaka svojmu nespornému exponenciálnemu rastu na základe tržieb v rokoch 2021 až 2022.

„Za tento úspech by som chcel vyjadriť uznanie celému tímu Panaxeo. Umiestnenie v top 100 najrýchlejšie rastúcich spoločností je dôkazom práve ich neustáleho úsilia a skvelej práce. Zaradenie medzi takéto množstvo rešpektovaných firem vnímame ako veľkú poctu. Experti platformy Clutch, celosvetovo uznávaného online trhoviska pre poskytovateľov služieb B2B, pri tvorbe rebríčka porovnávajú spoločnosti z celého sveta a všetky údaje sú vždy dôkladne overované, čo dodáva našej pozícii ešte väčšiu dôveryhodnosť.” komentuje Adam Okruhlica, spolumajiteľ a spoluzakladateľ spoločnosti Panaxeo.

Pre určenie rebríčka použil Clutch overené finančné údaje a porovnal absolútnu mieru rastu tržieb v rokoch 2021 až 2022. Všetky firmy zaradené do rebríčka sú vysoko kvalifikované v širokom spektre služieb vrátane vývoja webových stránok, marketingu, služieb call centier, SEO či IT služieb a pochádzajú z rôznych kútov sveta. Medzi nominované spoločnosti patria napríklad aj Lucid Reality Labs, Applover, Wing Assistant, Vervali Systems a Addepto.

Značky: