Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

UNIQA poisťovňa sa stáva generálnym partnerom slovenskej zjazdovej lyžiarky Petry Vlhovej. Petra tak prebrala štafetu od Veroniky Velez Zuzulovej, ktorú UNIQA podporovala takmer 13 rokov.

UNIQA je neodmysliteľne spätá s podporou slovenského lyžovania už dlhé roky. Bolo preto úplne prirodzené, že sa spoločnosť po skončení kariéry Veroniky Velez- Zuzulovej rozhodla uzatvoriť dohodu o partnerstve s Petrou Vlhovou. „Petra je mladá, úspešná hviezda zjazdového lyžovania svetového formátu. Sme radi, že môžeme takouto formou podporiť reprezentantku, ktorá už teraz žne obrovské úspechy a veríme, že tie najväčšie ešte len prídu. Zároveň ďakujem Veronike za nádherných 13 rokov spolupráce a teším sa na jej ďalšiu etapu,“ povedal po uzatvorení dohody o generálnom partnerstve generálny riaditeľ UNIQA poisťovne Martin Žáček.

„S mojim tímom sme hľadali dlhodobého partnera so skúsenosťami zo sveta lyžovania, s ktorým môžem podávať svoje výkony a verím, že s modrou prilbou sa mi bude dariť,“  povedala Petra Vlhová na tlačovej konferencii  pri symbolickom preberaní helmy od Veroniky Velez – Zuzulovej. Tá napriek príprave na materstvo s podporu slovenského lyžovania nekončí a rovnako tak ani spoluprácu s UNIQA poisťovňou. „To, že moja spolupráca s UNIQA ani po konci kariéry nekončí, dokazuje, že to nebolo iba o reklamnom partnerstve ale najmä o ľudských hodnotách,“ povedala Veronika Velez Zuzulová, ktorá sa plánuje zúčastňovať osobne niektorých pretekov svetového pohára a prostredníctvom lyžiarskej akadémie svojho otca pomáhať mladým slovenským talentom.

Značky: