PLANEO Elektro vybralo „kazítka“ zo všetkých spotrebičov a tu je dôkaz!

0

S „kazítkami“, ktoré poškodzujú spotrebiče pár dní po skončení ich záruky, si profesionáli v PLANEO Elektro poradili geniálne jednoducho.

Určite poznáte tú legendu o drobnej súčiastke, ktorá spôsobí nefunkčnosť prístroja alebo iného výrobku práve po skončení bežnej záruky. Predajcovia v sieti PLANEO Elektro z praxe zistili, že záludné „kazítko“ sa zvykne deaktivovať pri predĺžení záruky a preto vám túto službu ponúkajú ku každému nákupu, kde sa dá uplatniť. Prečo sa predĺžená záruka vlastne oplatí?

  • Vyhnete sa zbytočným výdavkom na opravu pokazeného spotrebiča
  • Máte garantovaný profesionálny servis výrobkov
  • Za diagnostiku, náhradné diely a prácu servisu neplatíte ani cent
  • Ak sa nebude dať spotrebič z objektívnych dôvodov opraviť, získate peniaze na nákup nového
  • V PLANEO Elektro to máte teraz zadarmo

Keďže tu máme bezstarostné leto, môžete si aj vy bezstarostne užívať svoje spotrebiče oveľa dlhšie. Stačí ich do 18. júla nakúpiť v niektorej z 53 predajní PLANEO Elektro alebo na planeo.sk a požiadať o Predĺženú záruku minimálne na 1 rok a to úplne zadarmo. Pri nákupe cez internet zadáte názov zľavového kupónu „1ROKZARUKA“, v predajni všetko vybavíte s ochotnými predajcami. Takto jednoducho teraz deaktivujete „kazítko“ minimálne na tri roky a ak dopadnete ako Boris Valábik s jeho bicyklom, nemusíte mať hlavu v smútku.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár