Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) oznámila, že hra Bloodborne, exkluzívne dostupná na PlayStation 4, dosiahla 5. apríla 2015 celosvetovo predajnosť viac než 1 milión kusov.

Táto fanúšikmi zbožňovaná hra na hrdinov (RPG) vtiahne hráčov do deja plného strašidelných miest, obývaných hrôzostrašnými netvormi a predstaví im svet nových možností, ktoré zapôsobia na milovníkov hier pre viacerých hráčov.

Bloodborne, hra, ktorá si vyslúžila uznanie za výnimočné umelecké spracovanie a nekonečne pohlcujúci dej, žne aj naďalej obrovský úspech medzi hráčmi na celom svete a prispieva k rozvoju platformy PS4.

Bloodborne pre nás predstavovala novú výzvu a naším cieľom bolo vytvoriť hru, ktorá by naplno využila výkonnosť PS4,“ povedal Shuhei Yoshida, prezident spoločnosti Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS).

Som skutočne nesmierne potešený, že také množstvo hráčov si naplno vychutnáva neuveriteľne bohatý a prepracovaný svet, nádhernú melancholickú atmosféru a plazivé narastajúce napätie príznačné pre hru Bloodborne. SCE WWS bude aj naďalej prinášať fanúšikom nové vzrušujúce hry, ktoré im ponúknu veľa skvelých zážitkov plných zábavy, akú možno zažiť len na PS4.

Hra Bloodborne v réžii SCE JAPAN Studio a From Software, ktorí už v minulosti spolupracovali na ocenenej hre Demon’s Souls, sa hrdo vracia k svojim koreňom s dôrazom na neľútostný boj, nové vzrušujúce zážitky z hry pre viacerých hráčov a objavovanie nepoznaných dimenzií. V príbehu o osude mesta Yharnam sa hráči menia na lovcov netvorov.

Značky: