Portál Humble Bundle pripravil tematický balík M&M titulov.

Webová stránka Humble Bundle podporuje predajom hier viaceré charity. Z pohľadu hráča je však portál zaujímavý tým, že ponúka balík hier za zlomok ceny. Používateľ si môže sám určiť, koľko zaplatí – minimálne však 1 dolár a na základe konečnej sumy získa všetky alebo časť hier v balíku.

Humble Bundle aktuálne ponúka špeciálnu kolekciu titulov zo série Might & Magic. Tie určite ocenia všetci milovníci hier zo starej školy. Základná ponuka obsahuje okrem iného kompletné vydanie ťahových stratégií Heroes of Might & Magic II a IV a takisto aj kolekciu pôvodných RPG titulov Might & Magic 1 – 6. Šiesty diel odporúčame, ide o jedno z najlepších „krokovacích“ RPG, ktoré sme kedy hrali.

Ak prispejete väčšou sumou, ako je aktuálny priemer (11,87 dolárov v dobe prípravy článku), získate HoM&M V a VI, FPS titul Dark Messiah a logickú puzzle hru Clash of Heroes. Kompletný balík v hodnote 15 dolárov (a viac) obsahuje aj nedávno vydaný HD remake titulu Heroes of Might & Magic III a najnovší diel RPG série, Might & Magic X – Legacy. Hry sú distribuované vo forme kľúčov pre služby Uplay, resp. STEAM.

Dodajme, že Humble Bundle zvykne po týždni pridať do balíka ďalšiu hru – dve. Ponuka bude dostupná počas dvoch týždňov.

humble_bundle_MM_komplet

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit