PornHub Premium zadarmo si môžete aktivovať aj na Slovensku

0

Vyskúšané a potvrdené, funguje to!

Vlastne ide o celosvetovú akciu, pri ktorej sa tento server snaží motivovať používateľov zostať doma. Rozumieme tejto akcii a nemáme proti nej v zásadne nič.

PornHub ponúka obsah pre dospelých, ktorý je legálny a je to v poriadku. Viac nás zaujíma (straší) myšlienka, či práve porno je to, čo používateľov prikuje ku stoličke za počítač.

V každom prípade, teraz stačí kliknúť na banner, ktorý sa zobrazí hore na hlavnej stránke a z ponuky vybrať jednu z dvoch možností. Na výber máte to, že sľúbite zostať v izolácii alebo si budete poriadne umývať ruky, ak nie je vo vašich možnostiach v izolácii zostať.

pornhub

Služba Premium za nulový poplatok je dostupná na 30 dní. Výsledná dĺžka samotnej akcie sa však môže meniť a čím neskôr sa zaregistrujete, tým menej času budete mať na využívanie prémiového členstva.

Nezadávate žiadne údaje kreditnej karty, stačí jednoduchá registrácia.

Prečítajte si aj:

Server Pornhub dáva v Taliansku prémiové členstvo zadarmo

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>