Server Pornhub dáva v Taliansku prémiové členstvo zadarmo

1

Zaujímavý prístup, že by na odbúranie stresu?

Po tom, čo talianska vláda prijala krízové opatrenia v súvislosti s koronavírusom, server Pornhub dáva po celý marec prémiové členstvo zadarmo, informuje server TheNextWeb.

Informuje o tom priamo na svojom webe, informáciu uvidia tí, čo sa prihlasujú z Talianska.

pornhub italy

V tomto prípade netreba zadávať ani číslo kreditnej karty, nie je to teda klasická akcia zadarmo. Teda mesiac bez poplatku, no so zadaním údajov z vašej karty a následne by sa účet preklopil do štandardne plateného. V krajine platí štátom nariadená karanténa a tí, čo ju nedodržia, riskujú pokutu 2500 EUR.

Zdroj: TheNextWeb

Prečítajte si aj:

HealthLynked COVID-19: Táto aplikácia poskytuje komplexný prehľad o šírení Korona vírusu + napomáha k zníženiu jeho šírenia

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>