Powerbanka, ktorá sa nabije za 30 minút

0

DOCA YUKUMA 10 000 mAh je naozaj unikátna powerbanka. Má kapacitu 10 000 mAh a podľa výrobcu sa plne nabije už za polhodinu. V rámci nášho testovania jej trvalo nabíjanie o pár minút dlhšie, avšak v porovnaní s niekoľkohodinovým nabíjaním bežných externých akumulátorov bola niekoľkonásobne rýchlejšia.

Výrobca dosiahol tento výsledok prispôsobením napájacieho zdroja, samotnej powerbanky a tiež aj použitím unikátneho nabíjacieho kábla. Powerbanka YUKUMA je ale viditeľne väčšia v porovnaní s inými akumulátormi s rovnakou kapacitou, využíva špeciálny konektor na kábli a aj napájací zdroj zaberá oveľa viac priestoru. To sú veci, ktoré môžu niekomu prekážať, na oplátku však dostanete expresne rýchlo nabitých 10 000 mAh energie. YUKUMA powerbanka obsahuje dvojicu USB výstupov s podporou rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0. Môžete si teda nabíjať dve zariadenia súbežne, a to s výstupom 5 V/2 A alebo 9 V/1,66 A.

Cena: 61,90 €

Zapožičal: Ilico

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>