Otvorenie oficiálneho slovenského Mi Store pre produkty Xiaomi sa oplatí hlavne prvým záujemcom (Doplnené)

1

Obchod bude umiestnený na druhom nadzemnom podlaží v Bory Mall.

Doplnené 1. decembra 2017

Pre prvých 100 zákazníkov pripravil prevádzkovateľ špeciálny otvárací bonus. Redmi Note 5A 16GB môžu získať zákazníci iba za 50 % z ceny! Telefón na vás čaká už  6. 12. 2017 od 9.00 v Bory Mall.

6. decembra 2017 o 9.00 sa oficiálne otvorí prvý slovenský Mi Store. Tento obchod je venovaný produktom značky Xiaomi a podľa oficiálnej Facebook stránky v ňom nájdete “širokú ponuku produktov a personál, ktorý vám ochotne poradí“.

Obchod Mi Store nájdete v obchodnom centre Bory Mall, na druhom nadzemnom podlaží. Pokiaľ vás zaujímajú ďalšie detaily, ktoré súvisia s otvorením predajne, odporúčame sledovať oficiálnu Facebook stránku @mistoreslovensko. Predpokladáme, že prostredníctvom nej budú komunikované aj prípadné zľavy a iné akcie súvisiace s (nielen) otvorením bratislavskej predajne.

Do pozornosti tiež dávame web mi-store.sk, kde nájdete aktuálnu ponuku produktov a ich ceny.

Prečítajte si aj:

Xiaomi prichádza oficiálne do Európy. Čoskoro sa objaví na Slovensku

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Jeden komentár

  1. Pingback: V Bory Mall otvorili prvý slovenský Mi Store. Aké produkty značky Xiaomi sa v ňom dajú kúpiť? | TOUCHIT

Pridaj komentár