Prémioví používatelia Spotify dostávajú vylepšené prostredie

0

Novinka sa týka používateľov operačného systému iOS a Android.

Nová funkcia je určená pre Spotify Premium predplatiteľov, ktorým umožní rýchlejší prístup do knižnice. Po novom budú môcť používatelia jednoduchým ťuknutím či potiahnutím prepínať medzi novými kartami Hudba a Podcasty.

Sekcia Hudba bude rozdelená na časti Zoznam skladieb, Umelci a Albumy. Podcasty budú rozdelené na Epizódy, Súbory na prevzatie a Relácie. K dispozícii bude aj nový zoznam Obľúbené piesne, ktoré zhromaždia piesne, ktoré sa vám páčia.

Sekcia Interpret zase zobrazí všetkých umelcov, ktorých sledujete. Sekcia Album bude samozrejme obsahovať všetky albumy, ktoré budete môcť manuálne uložiť na offline počúvanie. Spotify sa vďaka podcastom stane veľkým hráčom na trhu. Vylepšený zoznam podcastov uľahčí vyhľadávanie aj organizáciu, rovnako tiež bude ponúkať vyhľadanie nových epizód.

U nás redakcii sa nová aktualizácia objavila už vo štvrtok 13.6.2019 a môžeme potvrdiť, že prostredie aplikácie sa stalo prehľadnejším a intuitívnejším.

Zdroj: MacRumors

Prečítajte si aj:

Spotify zavedie mimoriadne zaujímavú novinku. Pracovne je nazvaná „Social Listening“

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár