Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Čerstvé lokálne suroviny nám počas slnečných dní dodávajú chuť tvoriť a realizovať sa v kuchyni naplno. Dôkladný výber potravín je samozrejmosťou pre každé jedlo, avšak kvalitné spotrebiče Miele s užitočnými funkciami ešte viac podporujú kreativitu a nápady každého milovníka varenia.

Dizajn ocenený svetovou inštitúciou

Zážitok pri varení bez obmedzení vám poskytne varná doska Miele KM 7897 FL. Ponúka celoplošnú indukciu až pre šesť hrncov alebo panvíc. Spotrebič je flexibilný a bez definovaných varných zón, vďaka čomu poskytuje neobmedzený pohyb pre používateľa.

Týmto spôsobom sa celý povrch indukčnej dosky prispôsobí kuchárovi a nie naopak. Obsluha pomocou ovládacieho systému SmartSelect je veľmi pohodlná: ak na doske presuniete hrniec, spolu s ním sa presunie aj číselný riadok, na ktorom vidíte nastavenie výkonu. Funkcia SilentMove zase zabezpečuje ľahký a plynulý pohyb hrncov i panvíc po doske bez toho, aby ste museli riad nadvihovať. Nezaostáva ani dizajn spotrebiča. Varná doska je vysoko estetická a oplýva nadčasovým puristickým dizajnom. Eleganciu a premyslený vzhľad spotrebiča si všimla aj odborná porota na renomovanej súťaži iF Design Award a ocenili ju najvyššou cenou iF Gold Award 2020.

Špeciálne ocenenie každoročne udeľuje najstaršia nezávislá dizajnérska inštitúcia na svete v Hannoveri. „Tento indukčný prístroj na varenie je ohromujúci! KM 7897 FL ponúka nielen dynamický a plynulý zážitok z varenia, ale aj hravý a estetický vzhľad. Dizajnový tím Miele vyvinul zážitok z varenia na celom povrchu, ktorý je zábavný, inteligentný a inšpiratívny.,“ usúdila porota. 

Kulinárske centrum vašej kuchyne

V prípade, že varenie je pre vás skutočnou vášňou, radi vymýšľate a tvoríte nové recepty či chute, ideálnou voľbou pre vaše potreby je kulinárske centrum. Ide o spotrebiče Miele z radu SmartLine , ktoré môžete zostaviť a kombinovať podľa vášho priania.

Navoliť si môžete z odsávača pár v pracovnej doske, indukčnej varnej dosky, plynového variča či netradičných prvkov ako tepan yaki (horúca nerezová plocha) a indukčný wok. Aj napriek osobitým funkciám každého prístroja sú všetky modely veľmi podobné. V kombinovanom zabudovaní, či už ide o zabudovanie bez rámu na zapustenie, alebo doliehajúce zabudovanie, vznikne homogénna, ušľachtilá zostava prístrojov. Prvky radu SmartLine vyniknú navyše aj pri zakomponovaní do kuchynského ostrovčeka – vždy je to dizajnový vrchol každej kuchyne v byte i dome.

Značky: