Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Predstavte svetu budúcnosť, na akú sa oplatí tešiť. Projekt Red Bull Futur/io je pre všetkých vizionárov, ktorí chcú svoje sny zhmotniť do videa a ukázať tak, kde vidia našu planétu v roku 2030.

Vytvorte a zverejnite do 10. februára 2019 svoje video s predstavou vysnívanej budúcnosti. Či už to bude vlog, animácia alebo jednoduché slová. Fantázii sa medze nekladú. Potrebujete na to 60 sekúnd, anglický jazyk, registráciu a výsledný produkt nahrať na YouTube alebo Vimeo.

Pozrite si pre viac informácií a inšpiráciu toto VIDEO a zamyslite sa, ako by mohla vaša vytúžená budúcnosť vyzerať o desať rokov.

Sci-fi, že? Ale z histórie vieme, že veľa nápadov sfilmovaných v minulom storočí je dnes už bežnou súčasťou našich životov. Napríklad videohovor, tablet, 3D tlačiareň či face ID… Tak buďte kreatívni! Ukážte svetu svoje inšpiratívne vízie, ktoré ste nemali doteraz šancu prezentovať. So svojím videom sa môžete dostať medzi 20 najlepších nápadov z celého sveta. Tie vyberie porota zostavená z renomovaných expertov z mediálneho priemyslu a technologických spoločností. Dvadsiatka vizionárov v marci vycestuje do Portugalska a užije si tri dni plné vzdelávania v Lisabone. Na záver Red Bull Futur/io Academy bude vybraná jedna víťazná vízia. A tá bude profesionálne sfilmovaná a produkovaná vďaka Red Bull Media House.

Vizionári, do konca prihlasovacej fázy ostáva ešte desať dní.

Tak nečakajte a klikajte na redbull.sk/futurio a na redbullfutur.io.

Značky: