Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

 • Zákazníci Revolutu Premium a Metal majú teraz v rámci svojich programov k dispozícii rôzne predplatiteľské služby pokrývajúce všetko od životného štýlu až po biznis (Financial Times, Freeletics, Headspace, NordVPN, Picsart, Sleep Cycle, Tinder a ďalšie).
 • Tieto dodatočné výhody majú v prípade programu Premium hodnotu 600 EUR a v prípade programu Metal až 1 700 EUR ročne.
 • Vzhľadom na to, že Revolut mení cenu niektorých svojich programov na Slovensku prvýkrát po 5 rokoch, zákazníci si za tieto výhody priplatia o 2 EUR mesačne viac pri programoch Premium a Metal.

Revolut, globálna finančná aplikácia s viac ako 35 miliónmi zákazníkov po celom svete a viac ako 200 000 zákazníkmi na Slovensku, ohlásila prvé významné vylepšenia svojich platených programov od ich spustenia v roku 2018 pre zákazníkov v Spojenom kráľovstve a EHP. Programy Premium a Metal budú odteraz zahŕňať prístup k predplatiteľským službám popredných lifestylových aplikácií. Tieto partnerské služby, ktoré sú už dostupné pre zákazníkov nášho najlepšieho programu Ultra, poskytnú ďalšie benefity v hodnote až do výšky 1 700 EUR[1] ročne v závislosti od typu programu.

Vďaka vylepšeným plateným programom sa Revolut posunul o krok bližšie k svojmu cieľu stať sa globálnou aplikáciou pokrývajúcou všetko, čo súvisí s peniazmi. Výber predplatných zodpovedá rôznym osobným a profesionálnym potrebám: správy (Financial Times), fitness (Freeletics), duševné zdravie a pohoda (Headspace, Sleep Cycle), produktivita a pripojenie k internetu (NordVPN) či dokonca zoznamovanie sa (Tinder). Tieto nové výhody sú dostupné v aplikácii a zákazníci programov Premium a Metal si ich môžu jednoducho aktivovať v časti Profil > Váš program > Partneri. 

Tara Massoudi, Generálna manažérka produktov Premium v Revolute uvádza: „Vždy počúvame našich zákazníkov a inovujeme naše produkty, aby sme prekonali ich očakávania. Na trh uvádzame jedinečnú ponuku, ktorá nemá v Európe obdobu. Predstavujeme balík starostlivo vybraných predplatiteľských služieb životného štýlu, ktoré sú súčasťou Revolut programu. Jeden účet, ktorý zahŕňa viac ako 7 predplatných, tak bude pre zákazníkov ešte užitočnejší a poskytne im väčšie pohodlie. V rámci vylepšovania našich platených programov následne v pravý čas uvedieme ďalšie zaujímavé výhody aj pre zákazníkov Ultra.“

Zákazníci Revolutu Premium a Metal majú k dispozícii výhody bankových produktov vrátane širokej ponuky nasledujúcich benefitov:

 • globálne cestovné poistenie,[2]
 • ochrana nákupu a vrátenia peňazí či poistenie vstupeniek v prípade zrušenia,[3]
 • prispôsobiteľné exkluzívne karty,
 • možnosť výmeny neobmedzených súm peňazí od pondelka do piatka bez ďalších poplatkov,
 • zľavy[4] na medzinárodné prevody peňazí,
 • vyššie limity na bezplatné výbery z bankomatov,
 • až 10 % cashback na ubytovanie rezervované cez službu Pobyty a zaplatené cez Revolut,
 • 2 účty Revolut <18 pre deti v rámci programu Premium alebo 5 účtov Revolut <18 v rámci programu Metal,
 • výhodné poplatky pri investovaní do komodít a kryptomien či obchodovaní (platia zmluvné podmienky),
 • 5 alebo 10 obchodov bez províznych poplatkov mesačne,
 • zvýhodnený vstup do letiskových salónikov.

V súlade so svojím cieľom stať sa prvou globálnou aplikáciou pokrývajúcou všetko, čo súvisí s peniazmi, Revolut umožní svojim zákazníkom s programom Plus využívať svoje peniaze na maximum vďaka vyššiemu limitu na bezplatné výmeny až 3 000 EUR namiesto 1 000 EUR. Nový limit bude platiť vždy na obdobie 30 dní.

Vo svojom portfóliu Revolut ponúka päť programov – bezplatný program Standard s funkciami a službami bežného účtu a 4 platené programy: Plus, Premium, Metal a Ultra[5] s mnohými výhodami na pokrytie viacerých finančných a každodenných potrieb.

Od 16. novembra 2023 dostanú zákazníci Revolutu Plus, Premium a Metal na Slovensku e-mail s upozornením na zmenu ceny za program. Zákazníci budú platiť 3,99 EUR mesačne (alebo 40 EUR ročne) za program Plus, 9,99 EUR mesačne (alebo 100 EUR ročne) za program Premium, prípadne 15,99 EUR mesačne (alebo 155 EUR ročne) za program Metal. Existujúci zákazníci, ktorí využívajú mesačnú fakturáciu, si môžu zaistiť aktuálnu cenu svojho programu na rok prechodom na ročnú fakturáciu pred dátumom uvedeným v e-maile od Revolutu. Môžu si tiež bezplatne znížiť cenu svojho programu, kým sa zmena ceny nezavedie k dátumu uvedenému v e-maile.

Informácie o Revolute

Revolut vytvára prvú skutočne celosvetovú finančnú superaplikáciu, aby ľudia mohli využívať svoje peniaze na maximum. Spoločnosť spustila svoje služby v roku 2015 v Spojenom kráľovstve s ponukou peňažných prevodov a výmeny mien. Dnes už viac ako 35 miliónov zákazníkov na celom svete využíva desiatky inovatívnych produktov od Revolutu, pričom mesačne uskutočnia viac ako 500 miliónov transakcií.

Prostredníctvom osobných a firemných účtov poskytujeme zákazníkom lepšiu kontrolu nad svojimi financiami a prepájame ľudí na celom svete.


[1]Zákazníci s programom Premium budú mať k dispozícii doplnkové benefity v hodnote 600 EUR ročne. Zákazníci s programom Metal získajú ďalšie výhody v hodnote 1 700 EUR ročne.

[2] Platia zmluvné podmienky poistenia (vrátane výnimiek).

[3] Platia zmluvné podmienky poistenia (vrátane výnimiek).

[4] 20 % zľava pre zákazníkov s programom Premium a 40 % zľava pre zákazníkov s programom Metal.

[5] Platia zmluvné podmienky.

Značky: