Rovnako skvelý zážitok ako v kine zažijete s televízorom Sony XD7505. Tento rok môžete stráviť Valentína v pohodlí domova!

0

Romantické komédie, sci-fi alebo akčné thrillery, čokoľvek, čo so svojou milovanou polovičkou radi sledujete, si môžete dopriať z pohodlia gauča či postele.

Oslávte tohtoročný sviatok zamilovaných s fantastickým svetom v 4K rozlíšení so širokým dynamickým rozsahom (HDR) od Sony.

Sony XD7505

Elegantný televízor Sony XD7505 s tenkým profilom sa skvelo hodí k upevneniu na stenu a vďaka diskrétnemu úzkemu rámu sa budete môcť nerušene sústrediť výlučne na obraz. Aby tento televízor dosiahol dokonalú kvalitu obrazu, kombinuje vynikajúce rozlíšenie 4K s jasom, farbou a detailmi vysokého dynamického rozsahu. Vďaka tomu sú predtým skryté oblasti tmavých tieňov a slnečného svetla úplne zreteľné a plné detailov.

Pixely z viacerých záberov sú analyzované za účelom zaistenia ostrého a čistého obrazu v reálnom čase. A nemusíte zostať len pri filmoch. Televízor so systémom Android vám behom chvíľky prinesie akúkoľvek zábavu, o ktorej sa vám ani nesnívalo, od televíznych programov po tisíce aplikácii.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár