S Orangeom môžete byť #vsadeonline. Nová služba prináša kvalitné internetové pripojenie aj do lokalít bez optiky

0

Orange dnes spúšťa novú službu Domáci 4G internet.

Vyše stovku veľkých miest a viac než tisícku obcí v dosahu svojej 4G siete tak pokryje výkonným internetom určeným pre domácnosť a firmu. S ním budú môcť Orange zákazníci využívať kvalitný internet aj keď sa nachádzajú v okrajovejších či vidieckych oblastiach bez prístupu k optickému alebo inému spoľahlivému internetovému pripojeniu.

Domáci 4G internet je dostupný na celom území Slovenska v pokrytí 4G (LTE) sieťou Orangeu, ktorá je aktuálne dostupná pre 80 % populácie. Široká dostupnosť spolu s jednoduchou inštaláciou robia z novej služby skvelú voľbu pre tých, ktorí nie sú v dosahu optiky a hľadajú internet s parametrami podobnými alebo lepšími, než má DSL pripojenie.

Orange prináša službu Domáci 4G internet v dvoch variantoch:

  • Domáci 4G internet Optimal ponúka pripojenie s rýchlosťou do 15 Mbit/s a balíkom 60 GB predplatených dát, ktoré pohodlne splnia potreby bežnej domácnosti. Zákazník môže mať službu už od 10 € mesačne (pri 24-mesačnej viazanosti s uplatnením bonusu na TV službu).
  • Domáci 4G internet Premium zase prináša internet s rýchlosťou do 30 Mbit/s a zároveň vyšší objem predplatených dát – až 300 GB. Zákazník ho môže mať mesačne už od 14 € (pri 24-mesačnej viazanosti s uplatnením bonusu na TV službu). V oboch prípadoch zákazník ani po prečerpaní predplatených dát neplatí nič navyše, prenosová rýchlosť sa len zníži na 128 kbit/s, resp. 256 kbit/s.

Jednoduchá inštalácia

Na využívanie služby stačí 4G Wi-Fi router, ktorý si vedia zákazníci nainštalovať aj sami, a to bez zbytočného vŕtania či komplikovanej káblovej infraštruktúry. Pre bezproblémové využívanie sa odporúča Flybox 4G, ktorý je k dispozícii za jednorazový poplatok v rámci viazanosti už za 1 € alebo za plnú cenu 129 € bez viazanosti. Na pripojenie koncových zariadení v domácnosti (notebooku, tabletu, hracích konzol a podobne) sa tak môže využiť Wi-Fi alebo aj klasický sieťový kábel priamo z routera.

Finančný bonus na televízne služby

Domáci 4G internet prináša okrem internetového pripojenia pre domácnosť, aj možnosť mať televíziu zadarmo. Stačí, ak zákazník pri kúpe služby uvedie operátora, u ktorého je viazaný a termín, dokedy je ešte vo viazanosti. Za to získa od Orangeu bonus vo výške 5 € alebo 6 € mesačne podľa vybraného variantu služby. Táto suma môže slúžiť napríklad na pokrytie nákladov na televíznu službu zákazníka. Bonus bude zákazníkovi uplatňovaný vo forme zľavy na faktúre.

Výhody pre firmy

Orange bude zároveň poskytovať službu aj pre firemných zákazníkov. Tiež tak môžu využívať výhody rýchleho internetu prakticky na celom Slovensku a k tomu ešte získať bonus vo výške 10 €.

  • Firemný 4G internet Optimal prináša internet s rýchlosťami do 40 Mbit/s a balíkom 300 GB predplatených dát. K dispozícii je už od 20 € mesačne (pri 24-mesačnej viazanosti s uplatneným bonusom 10 €).
  • Vyšší balík Firemný 4G internet Premium umožňuje využívať internetové pripojenie s prenosovými rýchlosťami, ktoré umožňuje 4G sieť, teda až do 225 Mbit/s. Zároveň obsahuje 400 GB predplatených dát a zákazník ho môže získať už od 40 € mesačne (pri 24-mesačnej viazanosti s uplatneným bonusom 10 €). Pre uplatnenie 10-eurového bonusu stačí, ak zákazník pri kúpe služby uvedie operátora, u ktorého má zmluvnú viazanosť a termín, dokedy je viazaný.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>