Noví majitelia si ho počas špeciálnej akcie 1+1 odnesú hneď pri kúpe.

Spoločnosť Samsung Electronics spúšťa špeciálnu akciu. Ku kúpe akéhokoľvek televízora QLED 8K pribalí darček – smartfón Samsung Galaxy S10 v čiernej farbe so 128GB vnútornou pamäťou. Treba sa však poponáhľať. Akcia trvá u vybraných predajcov do 29. septembra 2019 alebo do vypredania zásob a platí pri kúpe modelov Q900R aj Q950R.

Televízory Samsung QLED 8K prinášajú takmer nekonečnú hĺbku obrazu, s ktorým si vychutnáte každý detail. Supervysoké rozlíšenie 8K s 33 miliónmi pixelov vám odhalí aj tie najmenšie drobnosti, ktoré ste doteraz nezachytili a postará sa o čistý a jemný obraz. Samsung QLED 8K je vybavený exkluzívnou technológiou spoločnosti Samsung a využíva vysoko pokročilú umelú inteligenciu na to, aby vylepšil obsah v nízkom rozlíšení na kvalitu blížiacu sa 8K. Optimalizuje zvuk, reaguje na úroveň jasu vo vašej miestnosti, a dokonca odporúča obľúbený obsah. Režim Ambient ho vo chvíľach, kedy ho nesledujete, nechá splynúť s okolím.

Darček ako sa patrí

Smartfón Samsung Galaxy S10 je v spojení s Dynamic AMOLED Infinity-O displejom jedným z najinovatívnejších smartfónov na trhu. Vďaka ultrazvukovej čítačke odtlačkov prstov umiestnenej v displeji je jeho odomykanie jednoduchšie a pohodlnejšie. Tri vstavané objektívy premenia S10 na profesionálny fotoaparát a vaše snímky, selfie a videá budú jednoducho perfektné. K tomu vám pomôže aj návrh kompozície a automatická optimalizácia nastavení fotoaparátu podľa okolitej scény. Používateľský komfort rozširuje bezdrôtové zdieľanie energie, s ktorou sa môžete podeliť s inými zariadeniami.