Samsung Galaxy S7 a S7 Edge prekonali rekord: Dostávajú ďalšiu aktualizáciu

1

Výrobca sa najnovšie zaviazal poskytovať 2 roky aktualizácií systému a 4 roky bezpečnostných opráv. 

Juhokórejská spoločnosť nedávno zmenila svoju aktualizačnú politiku, aby priniesla tri hlavné aktualizácie, čo je pomerne zásadný krok vpred. Do tejto novej kategórie spadajú aj obľúbené modely starších zariadení série Galaxy S7. Tieto modely už získali dve hlavné aktualizácie systému, pričom sa im pridáva ďalší rok bezpečnostných opráv. Spoločnosť dodržala svoj záväzok a pre tieto zariadenia vydáva ďalšiu aktualizáciu.

Galaxy S7 a S7 Edge dostávajú najnovšiu aktualizáciu, ktorá prichádza s verziou firmvéru G930FXXU8ETI2 a G935FXXU8ETI2. Súčasťou je bezpečnostná záplata k 1. septembru 2020. Má veľkosť 69 MB, opravuje niektoré chyby a vylepšuje výkon oboch zariadení.

Aktualizácia je momentálne k dispozícii vo Veľkej Británii a Kanade, čoskoro by však mala byť dostupná aj v ďalších krajinách.

Zdroj: SammyFans

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy S21 a S21+ odhaľujú svoj dizajn

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Jeden komentár

Pridaj komentár