Samsung Galaxy Z Flip si môžete predobjednať aj v Telekome

0

Po operátorovi O2 spustil predobjednávky aj Telekom.

Telekom zaradil do svojej ponuky najnovší skladateľný telefón od Samsungu, model Galaxy Z Flip. Objednať si ho môžete už dnes prostredníctvom špeciálnej podstránky na webe Telekomu, TU.

Nový štýlový telefón pripomína konštrukciou známe véčka z minulosti, ale jeho celú vnútornú plochu zaberá flexibilný AMOLED displej s uhlopriečkou 6,7 palca a menej tradičným pomerom 22:9. Na vnútornej strane je aj 10-megapixlová predná kamera. Hlavný duálny fotoaparát má 12-megapixlové senzory. Na vonkajšej strane je 1,1-palcový Super AMOLED displej s Always-on funkciou na zobrazovanie notifikácií. Novinka má 8-jadrový procesor, 8 GB RAM a 256 GB pamäte.

Samsung Galaxy Z Flip bude v Telekome k dispozícii v dvoch farebných verziách: Black Mirror a Purple Mirror. Telekom tvrdí, že pri štarte predaja bude jedným z mála predajcov, ktorý bude mať novinku v ponuke. Štart predaja je naplánovaný na piatok 21. februára 2020.

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip

Zdroj: Telekom

Prečítajte si aj:

Telekom, Orange a O2: Všetky informácie o predobjednávkach na Samsung Galaxy S20

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>