Samsung: Nová aktualizácia série Galaxy S20 vylepšuje fotoaparáty, najmä na modeli S20 Ultra

0

Kórejská spoločnosť opäť pripravila aktualizáciu fotoaparátov modelového radu Galaxy S20.

Dve doterajšie aktualizácie sľubovali zlepšiť výkon najmä automatického zaostrovania. Teraz sa zdá, že spoločnosť nie je s výsledkami spokojná a prináša ďalšiu aktualizáciu, ktoré je opäť zameraná aj na fotoaparáty. 

Samsung Galaxy S20 a slúchadlá Galaxy Buds+

Samsung Galaxy S20 / S20 Ultra a slúchadlá Galaxy Buds+. Zdroj: Twitter/Evan Blass

Galaxy S20 a S20+ budú vedieť rýchlejšie automaticky zaostrovať, čo im umožní lepšie zaznamenať pohybujúce sa objekty, alebo ak je používateľ s telefónom v pohybe. Bezpečnostná záplata je májová.

Samsung Galaxy S20 Ultra získava opravu aj špeciálnej funkcie priblíženia, ktorá je navrhnutá na zlepšenie výkonu zaostrenia na krátku vzdialenosť. Používatelia skoršie hlásili problémy s fotografovaním objektov vo vzdialenosti približne 10 cm.

Vylepšená by mala byť aj kvalita nočných snímok. Medzi ďalšie vylepšenia, ktoré sú exkluzívne dostupné iba pre model Galaxy S20 Ultra, patrí aj vylepšenie spoľahlivosti snímača odtlačkov prstov a lepšia kvalita zvuku z reproduktora.

Verzia firmvéru G98*NKSU1ATE6 sa začala dostávať na prvé zariadenia v Južnej Kórei, takže čoskoro môžete aj na Slovensku očakávať aktualizačný balíček G98*BXXU2ATE6 (európska verzia) pre modelový rad Galaxy S20.

Zdroj: TizenHelp

Prečítajte si aj:

Peter odporúča: YouTube Music ma prekvapil, je lepší ako Spotify

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár