Šikovný rozbočovač Sbox USB C – HDTV Multifuncional Adapter

0

Hub s označením Sbox USB C – HDTV Multifuncional Adapter je výborným riešením pre notebooky, na ktorých nemáte dostatok portov.

Ideálne pre Macbook alebo super tenké notebooky, kde sa s fyzickými portami naozaj šetrí. Zároveň je to aj riešenie pre tablety vrátane iPad Pro, ale aj smartfóny. My sme ho úspešne vyskúšali s telefónom Samsung Galaxy Note 10+.

Prináša naozaj užitočné porty: 2 × USB-C (female, z toho jeden s podporou PD s nabíjaním až do 87 W), ďalej 2 × USB 3.0, čítačka SD a microSD kariet a konečne je tu HDMI port na výstup videa s podporou rozlíšenia až do 4K. To sa vám napr. po prepojení so smartfónom hodí na realizáciu prezentácií s projektorom. Prepojenie je jediné, je to USB-C. Podporuje tiež pripojenie k Huawei telefónom s podporou AppGalery a Chromebookom.

Cena: 33,60 €

Zapožičal: Agem Computers

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár