Skladateľný Huawei Mate X sa objavil v prvom videu. Prezrádza podstatné informácie

1

Doplnené: Informácie z oficiálneho predstavenia nájdete v tomto článku.

Na internete sa objavilo v predstihu.

Huawei dnes o 14:00 predstaví svoj prvý skladateľný smartfón. Pár hodín pred oficiálnym predstavením sa na YouTube objavilo video, ktoré zachytáva prakticky všetko podstatné.

Huawei Mate X ponúkne 6,6-palcový hlavný displej a 6,25-palcový zadný displej. V tabletovom režime máte k dispozícii 8-palcovú zobrazovaciu plochu.

Smartfón poháňa procesor Kirin 980, má 4500 mAh batériu a štvoricu fotoaparátov. Do pozornosti dávame jeho malú hrúbku a bočnú časť, ktorá je hrubšia – v nej sú zabudované všetky komponenty, zároveň umožňuje pohodlné držanie zariadenia v jednej ruke.

Telefón má tiež vo výbave 55 W rýchlu nabíjačku, ktorá nabije 85% batérie v priebehu 30 minút. Všetky ďalšie informácie sa dozviete na touchit.sk dnes po 14-tej hodine:

Zdroj: YouTube

Prečítajte si aj:

Huawei Mate X oficiálne: Budúcnosť je tu a stojí 2300 eur

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Dobrý deň, už sa mi párkrát stalo a teraz zase, že som si chcel pozrieť video vo vašom článku, ale na iPhone SE nevidno žiaden ovládací prvok. Ani v režime nastojato ani naležato. Nedalo by sa s tým niečo spraviť? Vďaka.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>