Skype for Business online končí

0

Je to prirodzené, firmy často svoje produkty transformujú pod iné.

Microsoft sa sústreďuje na Teams a podľa terajšej správy, ktorú spomína sever MSPoweruser bude koniec tejto služby 31. 7. 2021. Týkať sa to má iba Skype for Business Online. Ukončenie sa však nebude týkať aplikácie Skype pre bežných používateľov a takisto serverovej edície Skype for Business.

Tie budú funkčné aj po oficiálnom dátume plánovaného skončenia. Firma vidí potenciál v aplikácii Teams, ktorú chce takto spropagovať ešte viac a priniesť viac možností pod jednu strechu. Tú už aj tak mnohé firmy používajú. Predpokladáme teda, že prechod na novú aplikáciu nebude mnohým spôsobovať žiadne problémy.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Ako na prácu z domu s použitím Microsoft Teams? (VIDEO TOUCHIT)

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>