Slovenské páry čaká na Valentína šteklivá noc aj prísľub sobáša

3

Slováci sa pripravujú na Valentína, nákupy vyvrcholia tento týždeň. Najobľúbenejšími darčekmi sú prstene a parfumy, no tradične aj erotické pomôcky a bielizeň. Slovákom vyhovuje najmä anonymita pri ich kúpe na internete.

Sviatok zamilovaných sa blíži, už aj Slováci začali pre svoje polovičky pripravovať valentínske prekvapenia. Množstvo párov sa chystá darovať si erotické pomôcky alebo dráždivú spodnú bielizeň. „Zaujímavé však je, že erotické darčeky rovnako často ako pri slávení Valentína objavujú aj pod vianočným stromčekom,“ tvrdí obsahová manažérka nákupného radcu Heureka.sk Alexandra Čermáková.

Páry si však nechcú tento sviatok užiť len erotikou, ale aj nežne, Slováci sú romantické duše. Medzi najobľúbenejšie darčeky na Valentína patria aj šperky, najmä prstene, a parfumy. Niektoré páry teda začnú po najbližšom víkende zrejme plánovať svadbu.

Pri nákupoch sa Slováci radi obracajú na internet, kde aj hanblivejšie povahy nájdu to, čo hľadajú. „Dôvod, prečo sa pred Valentínom nakupuje veľa na internete, je prostý. Slováci oceňujú široký výber tovaru, ale aj anonymitu a diskrétnosť nákupov v e-shopoch,“ vysvetlila Čermáková. Nákupný nápor pred Valentínom trvá v e-shopoch maximálne dva týždne a vyvrcholí v priebehu najbližších pár dní.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

3 komentáre

  1. myslím, že každý rok sú na valentína darčeky dosť podobné – u nás sú to kvety, dobrá čokoláda, večera, pekná bielizeň, parfum. Skôr drobnejšie darčeky. Valentín mám rada, je to pekný sviatok – teda pokiaľ máte partnera 🙂 Keď som bola nezadaná, tak som tento sviatok rada nemala. Posledný valentín bol ale v niečom iný, pretože ma priateľ požiadal o ruku. Dostala som malú krabičku a v nej bol len papierik a vizitka. Na papieriku bol nakreslený prstienok – dosť nevalnej, pretože priateľ vôbec nevie kresliť a vizitka z klenotníctva Rýdl, kde som si mala prstienok sama vybrať pretože priateľ nevedel, aký má zvoliť 🙂 Bola som rada, pretože som mala vysnívaný prstienok, ktorý by honza asi nevybral. Tento rok už to budú darčeky menšie, o prázdninách nás čaká svadba a šetríme teraz každú korunu.

  2. Veronička23 on

    My sme teda veľmi Valentýn neoslavovali 🙂 My radšej oslavujeme 1. mája 🙂 A to aj minulý rok sme si išli na prechádzku a dostala som pusu pod rozkvitnutou čerešňou, síce nie tou pravou čerešňou, ale snaha sa cení, to že som následne bola pod tou slávnou čerešňou aj požiadaná o ruku mi zobralo hlas 🙂 Nečakala som, že sa niekto do mňa zaľúbi až tak veľmi, že si ma po roku chce zobrať za žienku 🙂 No a tak teraz chystáme svadbu 🙂 Prípravy v plnom prúde, už takmer všetko nakúpené 🙂 Cez víkend ideme do Bratislavy pozrieť nejaké zlatníctva a objednať si konečne aj obrúčky 🙂 Už som surfovala aj nejaké predajne čo majú e-shopy a zaujal ma celkom Rýdl, ale nato aby som si také obrúčky kúpila ich chcem vidieť aj naživo, či náhodou nie sú veľmi photoshopom upravené 😀

  3. Julia Kramarcikova on

    my doma valentina prezivame 🙂 a vobec nemyslim, ze je to na skodu (: posledne roky sme byvali v kine a potom doma testovali nejaku novu eroticku vychytavku zo superlove a bavi nas to stale 🙂 mozno sme kusok iny, ale rozhodne sme stastni uz takmer 12 rokov

Pridaj komentár