Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť NVIDIA uvádza na český a slovenský trh propagačný balík so službou Adobe Creative Cloud.

Pri kúpe vybraných certifikovaných notebookov alebo pracovných staníc NVIDIA Studio získajú zákazníci trojmesačné členstvo v tejto službe v hodnote približne 6 900 Kč. Ponuka platí aj pre tých, ktorí už používajú službu Adobe Creative Cloud.

Platforma NVIDIA Studio je založená na GPU rodiny RTX. V softvérových nástrojoch spoločnosti Adobe ponúkajú množstvo výhod. Ich špecializované jadrá Tensor dokážu urýchliť funkcie využívajúce umelú inteligenciu, zatiaľ čo jadrá RT ponúkajú podporu ray tracingu v reálnom čase v aplikácii Adobe Dimension. Tvorcovia videí v aplikácii Adobe Premiere budú môcť využívať rýchlejšiu prácu s niektorými efektmi alebo kratšie časy exportu.

Platforma NVIDIA Studio dnes využíva výkon grafických procesorov rodiny RTX na uľahčenie práce vo viac ako 70 kreatívnych aplikáciách od popredných softvérových spoločností. Okrem toho sú v rámci platformy k dispozícii aj nástroje vyvinuté priamo spoločnosťou NVIDIA. Patrí medzi ne balík NVIDIA Brodacast na streamovanie a videokonferencie a NVIDIA Omniverse na jednoduchšiu spoluprácu na projektoch v rámci rôznych aplikácií.

Podrobnosti o podujatí vrátane úplného zoznamu propagačných akcií nájdete na adrese: https://www.nvidia.com/cs-cz/studio/laptops-desktops-with-adobe-cc/

Značky: