Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Zimné obdobie je z pohľadu starostlivosti o zdravie najnáročnejšie.

Najmä v chladných mesiacoch je veľmi dôležité pozorne sledovať náš zdravotný stav, aby sme predišli rôznym chorobám a vírusom, ktoré číhajú v tomto období vo zvýšenej miere. Ako však môžeme neustále sledovať indikátory zdravia? S pomocníkom ako sú smart hodinky Watch GT 3 od Huawei je to hračka.

Zdravie na prvom mieste

Huawei Watch GT 3 sú hodinky s množstvom inteligentných monitorovacích funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať vaše zdravie nielen v zime, ale v každom ročnom období. Obe veľkostné verzie hodiniek – mužské 46 mm a ženské 42 mm – prichádzajú s inovovanou aplikáciou Huawei Health (Zdravie), s ktorou je vaše zdravie prioritou. Na základe nameraných údajov vám bude aplikácia posielať denné pripomienky ako upozornenie na pravidelný príjem vody, dychové cvičenia v stresových situáciách, a tiež pravidelné cvičenie, aby ste si mohli ľahšie vypestovať zdravé životné návyky.

Myslia aj za vás

Všetci si uvedomujeme, aké dôležité je zostať hydratovaný počas horúcich mesiacov. No keď príde zima, je ľahké zabudnúť na pravidelný pitný režim. To, že nie sme smädní, neznamená, že má naše telo dostatok vody. Smart hodinky Huawei Watch GT 3 vám budú pravidelne pripomínať, aby ste pili dostatočné množstvo vody, čo napomáha správnej funkcii všetkých orgánov. Fungujú ako osobný zdravotný asistent, a to všetko z pohodlia vášho zápästia.

Zimné tréningy kedykoľvek

Huawei Watch GT 3 ponúkajú vylepšené funkcie monitorovania tréningu, ktoré sú ideálne na zimné mesiace. Ponúka viac ako 100 cvičebných režimov vrátane 18 profesionálnych tréningových režimov a 12 outdoorových aktivít vrátane horolezectva, lyžovania, snowboardingu a bežeckého lyžovania.

Zdravý spánok = zdravý život

Spánok hrá veľkú úlohu pri udržiavaní zdravého životného štýlu. Hodinky Huawei Watch GT 3 sú vybavené technológiou monitorovania spánku Huawei TruSleep™ 2.0, ktorá bola vyvinutá na dôkladné monitorovanie vašej spánkovej aktivity. Aplikácia automaticky monitoruje štádia spánku, srdcového tepu v reálnom čase, monitoruje dýchanie a poskytuje komplexnú analýzu kvality spánku bez toho, aby vás v noci hodinky akokoľvek rušili.

Huawei Watch GT 3 automaticky monitorujú dĺžku spánku a štruktúru spánku (vrátane ľahkého spánku, hlbokého spánku, REM fázy a bdenia). Taktiež vedia presne identifikovať šesť typických problémov so spánkom vrátane ťažkostí so zaspávaním, ľahkého prebúdzania v noci, skoré zobúdzania, nepravidelného spania a poskytujú stovky návrhov a personalizovaných služieb na zlepšenie kvality spánku.

Prečítajte si aj: