Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Mediálny prijímač XAV-AX100 ponúka počas dlhých ciest autom všetko, čo potrebujete, a ešte omnoho viac, vrátane najmodernejšieho prepojenia s inteligentnými telefónmi, vylepšeného rozhrania dotykového displeja a schopnosti prehrávať celý rad formátov. Tiež vám po ceste pomôže získavať najaktuálnejšie informácie.

Mediálny prijímač XAV-AX100’s využíva najmodernejšiu technológiu SONY s vysokým zvukovým výkonom a technológiou EXTRA BASS, vďaka ktorej sa vaše auto premení na prepracovaný sound systém, a pritom sa postará o to, aby bola vaša jazda vďaka otočnému ovládaču hlasitosti a funkcii hlasového ovládania čo najbezpečnejšia a najpohodlnejšia.

Pripojenie jedným dotykom

Apple CarPlay

XAV-AX100 ponúka vďaka možnosti využitia Apple CarPlay zatiaľ najlepšiu konektivitu telefónu s automobilom. CarPlay sa postará o to, aby ste mohli na cestách ľahko a sofistikovane využívať svoj inteligentný telefón a sústrediť sa pritom úplne na šoférovanie, poskytuje prístup k aplikáciám Apple Music, Maps a môžete prostredníctvom neho telefonovať či posielať textové správy cez dotykový displej alebo hlasovú asistenciu Siri.

Android Auto

8_Clear_Responsive_Touch_Screen-Large_web2016_8_nowat

Android Auto je platforma vytvorená priamo na mieru pre používanie počas jazdy a rozširuje tak možnosti využitia operačného systému Android aj na automobily. Táto platforma bola vytvorená tak, aby vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu a hlasovým funkciám minimalizovala rozptyľovanie šoférovej pozornosti, takže sa môžete dôkladne sústrediť na jazdu.

Nezáleží na tom, akému typu zariadenia dávate prednosť, ale vďaka tomuto najnovšiemu audio systému pre automobily vždy budete mať kontrolu nie len nad hudbou a mapami. 

Dôverne známy displej

7_Navigation_with_Android_Auto_web2016_8_nowat

Zreteľný a výborne reagujúci dotykový displej XAV-AX100 zachováva všetky vlastnosti a vzhľad displeja inteligentného telefónu, vďaka čomu ponúka prehľadné a pre užívateľov bezpečné rozhranie.

Jednoduchšie dotykové ovládanie a vylepšená viditeľnosť spríjemňuje šoférovanie v noci a pri ostrom slnečnom svetle.

Unikátna technológia zaručuje čistý zvuk 

Vďaka prijímaču XAV-AX100 sa do vášho auta na plný plyn vrúti vysoko výkonný audio systém. Zosilňovač Dynamic Reality Amp 2 55wattů x 4, technológia EXTRA BASS a systém obvodov s dolnou priepustnosťou (low boost) prekonáva hluk motora a pri akejkoľvek hlasitosti reprodukuje čistý zvuk s hlasnými a presvedčivými basami. Desať pásmový grafický ekvalizér ponúka úžasnú rôznorodosť zvuku a perfektne dopĺňa technológiu EXTRA BASS tak, aby ste si dokonale užili jazdu. Tri pre-out výstupy umožňujú ďalšie rozšírenie audio systému pripojením externých zosilňovačov a širokej škály reproduktorov, takže si audio nadšenci môžu postaviť vlastný audio systém ušitý na mieru svojim vlastným predstavám.

2_Voice_Control_with_Apple_Android_Auto-Large_web2016_8_nowat

Unikátna technológia dynamickej organizácie zvukovej scény DSO (Dynamic Stage Organizer) dopĺňa funkciu prijímača XAV-AX100 a vytvára virtuálne reproduktory. Vďaka tomu ponúka na cestách dokonalý zážitok pri počúvaní vysoko kvalitného zvuku.

XAV-AX100 bude na európskom trhu dostupný od decembra.

Vybrané technické špecifikácie

Vlastnosti & ZariadeniaDisplejVeľkosť displeja (palce)6.4
Dotykový panelAno
ZvukVýstupný výkon55W
EXTRA BASSAno (Off/1/2)
Grafický ekvalizérDesaťpásmový grafický ekvalizér
DSOÁno
RozšíriteľnosťPre Out3Pre Out
Rear OutÁno
Sub OutNie
AUX vstup (Stereo) Mini-Jack)Áno
AUX/Video vstup (RCA)Nie
Vstup pre zadnú kameruÁno
Video OutNie
USBÁno (zadný x1)
Bluetooth®Áno
NFC (One-touch pripojenie)Nie
Konektor rozšíreniaÁno
Pripojiteľnosť k inteligentným telefónomApple CarPlayÁno
Android AutoÁno
Hlasové ovládanie (funkcia inteligentného telefónu)Áno
Voliteľná farba pozadiaÁno
Personalizované pozadieÁno
Firmware aktualizácieÁno
Uhlopriečka obrazu (palce/mm)6.4 palcov
Rozlíšenie (DOT)800 × 480
Stlmovanie jasuÁno
Spôsob stlmovania jasuAuto/Ručný výber
Jazykové mutácieMenuAnglický/Španielský/Francúzsky/Nemecký/Talianský/Nizozemský/Ruský/Portugalský/Thajský/Zjednoduchšená čínština /Tradičná čínština/Kórejský

Značky: