Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Creative Technology Ltd. na výstave CES 2018 oznámila, že bude predstavovať množstvo pripravovaných a úplne nových produktov. K dispozícii bude náhľad na nové inteligentné domáce reproduktory s Alexou, ako sú Creative Nova, Creative Muvo Genie a Creative Halo Genie. Taktiež budú prezentované úplne nové slúchadlá do uší Creative Aurvana Trio a zvuková karta Sound BlasterX AE-5, ktorá bola ocenená v dvoch kategóriach CES 2018 za inovácie, a to “Počítačový hardvér a komponenty” a “Počítačové príslušenstvo”.

CES 2018 Najzaujímavejšie produktové novinky

  • PREVIEW: Creative Nova – Prenosný WiFi Multi-Room Inteligentný reproduktor

Creative Nova poskytuje bránu do sveta senzorickej inšpirácie, ktorá je kľúčom k nájdeniu a udržaniu našej telesnej rovnováhy a blahobytu. Creative Nova je prvým zariadením na svete, ktoré integruje všetky skvelé účinky svetelných a zvukových kúpeľov s výkonným multifunkčným reproduktorovým systémom s vysokým výkonom 5 zosilnených meničov s WiFi/Bluetooth v prenosom elegantnom formáte, ktorý sa hodí do každého domáceho alebo vonkajšieho obytného priestoru, a zároveň zahŕňa aj hlasového asistenta s funkciou Amazon Alexa s rozpoznávaním hlasu na diaľku.

  • PREVIEW: Creative Muvo Genie – Inteligentný prenosný vodeodolný Bluetooth reproduktor

Predstavujeme úplne nový Creative Muvo Genie – teraz aj s podporou Amazon Alexa. Vďaka vodeodolnému vonkajšiemu plášťu, kompaktný Muvo Genie umožňuje užívateľom počúvať hudbu počas všetkých dobrodružstiev. Dostatočne malý, aby sa zmestil do vrecka, vďaka čomu môžete prehrávať hudbu nahlas kdekoľvek, v mokrom počasí, aj v divokom bazéne alebo aj na nevyšliapanej ceste. Muvo Genie s podporou pre Alexa, po pripojení k telefónu cez Bluetooth, sprístupní užívateľom obsah celého sveta, služieb a inteligentných domácich ovládacích prvkov – a to iba svojím hlasom!

  • PREVIEW: Creative Halo Genie – Inteligentný prenosný Bluetooth reproduktor so svetelnými efektmi

Creative Halo Genie je Bluetooth reproduktoroch so 16 miliónmi farebných svetelných efektov s podporou pre Amazon Alexa. To znamená, že Halo Genie ponúka navyše úžasný zvukový zážitok a svetelné efekty, používateľom poskytne prístup k celému online hudobnému obsahu, službám a inteligentným ovládacím prvkom pomocou hlasu, počas pripojenia k telefónu cez Bluetooth! Pod kapotou Halo Genie sa ukrývajú dva meniče s plným rozsahom umiestnené do reflexnej komory a spoločne s pasívnym basovým reproduktorom prinášajú prekvapivo hlasný zvuk s vylepšenými basmi.

  • NEW: Creative Aurvana Trio – Audiofilné hybridné slúchadlá do uší s troma meničmi

Aurvana Trio sú vybavené troma meničmi – dvoma vyváženými armatúrami pozostávajúcimi zo super výškového reproduktora a stredového meniča, ktorý poskytuje detailné vysokofrekvenčné prehrávanie s prirodzenými vokálmi, zatiaľ čo dynamický 10mm bio-celulózový menič ponúka krásne presné a silné basy. Tento unikátny hybridný dizajn dosahuje optimálnu veľkosť a presnú výkonnosť zvuku, ktorá nie je reprodukovaná v bežných slúchadlách do uší. V spojení so znalosťami spoločnosti Creative v oblasti zvuku sú slúchadlá Aurvana Trio schopné dodávať neuveriteľnú čistotu v širšom spektre bez ohľadu na výšky, vokály alebo basy – čo má za následok úžasne presný a detailný zvuk.

  • CES 2018 HONOREE: Sound BlasterX AE-5 – audiofilný hráčsky DAC s najlepším PC slúchadlovým zosilňovačom na svete a s prvým integrovaným RGB ovládačom na svete

Ocenený v oboch kategóriach “ Počítačový hardvér a komponenty” a “Počítačové príslušenstvo”. Sound BlasterX AE-5 je navrhnutý tak, aby priniesol dokonalý zvukový výkon s plnou silou ESS Sabre DAC s rozlíšením 122dB 32-bit/384kHz. Je prvý svojho druhu, ktorý je vybavený špeciálne vyladeným 600Ω diskrétnym slúchadlovým zosilňovačom, ktorý zosilňuje každý zvukový kanál individuálne a dodáva originálny, nekompromisný zvuk pre citlivé slúchadlá do uší a štúdiové slúchadlá od 16Ω do 600Ω. AE-5 je tiež prvou zvukovou kartou so vstavaným RGB ovládačom s plne prispôsobiteľným systémom osvetlenia Aurora Reactive, ktorý umožňuje hráčom flexibilitu pri budovaní ich hernej scény – dokonca funguje aj s Aurora Reactive SDK pre vývojárov, aby mohli voľne prispôsobovať, animovať a synchronizovať správanie svojho osvetlenia spolu s ďalšími produktmi Sound BlasterX.

Značky: