Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nové cloudové riešenie pre POS tlačiarne sa prvýkrát predstaví na veľtrhu EuroCIS

Spoločnosť Epson, popredný európsky výrobca POS tlačiarní[1], prvýkrát predstaví nové cloudové riešenie pre pokladničné tlačiarne, ktoré je navrhnuté tak, aby poskytovalo lepšiu konektivitu, dokonalejšiu zákaznícku skúsenosť s vyššou prevádzkovou efektivitou, ktorá je šetrnejšia k životnému prostrediu.

Spoločnosť Epson tiež predstaví svoj inovatívny rad farebných tlačiarní ColourWorks na tlač štítkov priamo vo firmách, ktorý zahŕňa tlačiarne CW-C4000 a CW-C6000. Tie sú navrhnuté tak, aby oživili etikety používané v maloobchode pomocou farieb a ukázali, ako môžu internetové obchody premeniť štandardné čiernobiele prepravné štítky na živé, farebné a pútavé marketingové nástroje.

Medzi kľúčové produkty v stánku spoločnosti Epson (D40, hala 9) na tohtoročnom veľtrhu EuroCIS patria:

•        Najnovší model radu mobilných POS tlačiarní TM-m30, navrhnutý pre potreby špecializovaných predajcov, malé reštaurácie, kaviarne, food trucky a kiosky. Nový model TM-m30III sa vyznačuje úplne novým štýlovým dizajnom, zachováva si všetky funkcie a kompaktnosť predchádzajúcich modelov a pridáva moderné možnosti pripojenia (USB typu C) a vyššiu rýchlosť.

•        Nedávno modernizovaný rad prenosných termálnych tlačiarní účteniek TM-P spoločnosti Epson. Inovované produkty nielenže ďalej zlepšujú komfort používateľov v tradičných oblastiach, ako je maloobchod a pohostinstvo, ale otvárajú ďalšie možnosti pre použitie na nových trhoch, vrátane aplikácií vo vozidlách. Všetky produkty radu TM-P je možné držať v ruke, pripevniť na opasok alebo nosiť cez rameno (voliteľné príslušenstvo) a ponúkajú možnosť umiestnenia na stôl – Desktop Mode (gumové nožičky) ako pohodlnú alternatívu k pevnej tlačiarni.

•        Tlačiareň TM-m30II-SL, ktorá bola vyvinutá priamo na základe požiadaviek dodávateľov a zákazníkov. Nová tlačiareň mPOS má nádherný dizajn a nedávno získala prestížne ocenenie iF-World Product Design Award. Tlačiareň TM-m30II-SL sa vyznačuje nízkym profilom, vysoko stabilným a ergonomickým dizajnom s flexibilnými možnosťami inštalácie – možno ju jednoducho upevniť na stenu alebo tablet a podľa potreby odňať.

•        Inovatívny rad farebných tlačiarní štítkov ColourWorks spoločnosti Epson zahŕňa modely CW-C4000 a CW-C6000, ktoré boli navrhnuté tak, aby premenili tlač maloobchodných etikiet pomocou farieb. Spoločnosť Epson predvedie, ako môžu maloobchodníci premeniť štandardné čiernobiele štítky na živé, farebné a pútavé marketingové nástroje, ktoré zároveň pomáhajú zefektívniť logistiku, znížiť chybovosť, a dokonca i obmedziť náklady spojené s prepravou a správou zásob. Spoločnosť Epson predvedie jedinečné výhody používania farebných prepravných štítkov pre online predaj a ukáže, ako môže farba vzbudiť záujem zákazníkov. Predvedie aj, aký môžu mať farebné etikety prínos pre supermarkety pri vážení a balení čerstvých potravín.

•        Najnovšia tlačiareň bezpodkladových štítkov TM-L100 spoločnosti Epson, ktorá je navrhnutá tak, aby bez problémov zapadla do akéhokoľvek prostredia.  Kompaktná tlačiareň s elegantnou kovovou povrchovou úpravou predného panelu, ktorá sa hodí k dizajnu každej kuchyne, má malé rozmery, ktoré nezaberajú cenné miesto na pulte. Nový povrch zo silikónového laminátu uľahčuje čistenie výrobku a zabraňuje priľnutiu štítkov. Jednoducho použiteľná, časovo nenáročná a spoľahlivá tlačiareň bezpodkladových štítkov TM-L100 bola navrhnutá špeciálne pre click & collect, štítkovanie v predajniach, pre rozvoz a dodávky. Tlačiareň vytvára jasné a čitateľné štítky bez nutnosti odlepovania podkladového papiera a podporuje médiá so širokou škálou lepidiel (napr. permanentné, snímateľné, odolné voči extrémnym teplotám).

•        Návštevníci stánku spoločnosti Epson si taktiež môžu pozrieť špeciálnu ukážku „robotického etiketovania“ s využitím dvoch tlačiarní ColorWorks, chytrej kamery a robota Epson. Prezentácia ukazuje, ako je možné využívať roboty ve farmaceutickom priemysle, kde sa používajú štítky na mieru na rôzne veľké nádobky s liečivami. Automatizovaný systém umožňuje vylúčiť akékoľvek ľudské zásahy, ktoré boli pri niektorých liečivách nevyhnutné a eliminuje možné ľudské chyby pri označovaní.

„Vítame návštevníkov nášho tohtoročného stánku na veľtrhu EuroCIS,“ hovorí Oliver Rudling, produktový manažér radu TM-P a TM-m30 spoločnosti Epson Europe. „Epson si ako celosvetový líder v oblasti tlačových technológií pre mPOS vybudoval povesť spoločnosti, ktorá podporuje podniky inovatívnymi a skutočne účelnými riešeniami, ktoré spĺňajú ich potreby. Tento rok predstavuje spoločnosť Epson na veľtrhu EuroCIS nové cloudové riešenia pro portfólio svojich POS tlačiarní spolu s radom nových tlačiarní účteniek a inovácií. To dokazuje naše dlhodobé odhodlanie zlepšovať sa tým, že počúvame potreby trhu.“

Robert Matuška, Business Account Manager vo spoločnosti Epson Europe CZ & SK dodal: „Sme naozaj nadšení, že môžeme ukázať, ako môžu farebné etikety na vyžiadanie úplne zmeniť maloobchod, podporiť intenzívnejšie zapojenie zákazníkov a prinášať zisk. Použitím farebných etikiet môžu predajcovia zdieľať informácie pútavejším spôsobom, zlepšiť viditeľnosť značky, zvýšiť povedomie o zvláštnych zľavách a ponukách a dokonca výraznejšie upozorniť zákazníkov na dôležité zdravotné informácie, ako sú alergény a výživové hodnoty.“


[1] Spoločnosť Epson má v súčasnosti v Európe 42% podiel na trhu s termotlačiarňami. Zdroj: IDC apríl 2022.

Značky: