Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Tieto služby a riešenia umožňujú veľkým firmám aj malým a stredným podnikom pripraviť sa na rýchlo sa meniace pracovné prostredie budúcnosti.

Hlavné novinky:

  • HP predstavuje novú globálnu ponuku spravovaných služieb pre tlač z cloudu (Managed Print Cloud Services)
  • Ponúkané služby a riešenia umožňujú firmám modernizovať infraštruktúru a urýchliť prechod na cloud
HP

Zdroj: HP

Spoločnosť HP Inc. predstavila tlačové služby a riešenia umožňujúce firmám urýchliť prechod k moderným cloudovým riešeniam. HP využíva výhody cloudu na to, aby svojim zákazníkom poskytla personalizované služby a inteligentné riešenia navrhnuté podľa konkrétnych požiadaviek, ktoré pomôžu zefektívniť a automatizovať príslušné procesy. Umožnia tak IT oddeleniam sústrediť sa na hlavné strategické priority.

Naši zákazníci hľadajú jednoduché, bezpečné a intuitívne riešenia, ktoré im dovolia zvyšovať výkonnosť a dosahovať obchodné ciele,“ uviedol David Prezzano, generálny riaditeľ a globálny riaditeľ divízie Print Services and Solutions spoločnosti HP Inc. „S laserovou presnosťou sa zameriavame na poskytovanie služieb a riešení, ktoré rešpektujú spôsob vašej práce, začleňujú vaše potreby a ponúkajú atraktívnu štruktúru nákladov.“

Spoločnosť HP predstavila novú globálnu spravovanú službu, ktorá poskytuje vždy dostupné cloudové tlačové prostredie optimálne prispôsobené potrebám každého zákazníka. Cloudové služby HP Managed Print Cloud Services umožňujú zákazníkom využívať výhody inovácií v zabezpečení a zachovať si pritom maximálnu kontrolu a flexibilitu parametrov používaných služieb. Najnovšie uvádzané riešenia a služby sa zameriavajú na zabezpečené cloudové prostredia, ako aj na prostredie s nulovou dôverou, čo je možné vďaka dobre definovanému, modulárnemu prístupu, ktorý je založený na využití flexibilných služieb a softvérových balíčkov.

V súčasnej dobe, keď sa zákazníci presúvajú na cloud, je schopnosť vyjsť im na tejto ceste v ústrety veľmi dôležitá. Považujem to za veľmi inteligentnú stratégiu,“ uviedol Patrick Moorhead z analytickej firmy Moor Insights & Strategy. „Som presvedčený, že služba HP Managed Print Cloud Services presúva zodpovednosť za správu tlačových technológií používaných zákazníkom na spoločnosť HP, a zákazníkom tak umožňuje prehodnotiť kritické investície do IT a zamerať sa na strategickejšie alebo naliehavejšie priority.“

HP navyše oznámilo podporu služby Universal Print, riešení cloudovej tlače Microsoft 365, ktoré môžu organizácie použiť na spravovanie svojej tlačovej infraštruktúry. V rámci tejto spolupráce bude HP pracovať so spoločnosťou Microsoft na vytváraní integrácie typu cloud-to-cloud s platformou Managed Print Cloud Services. Tá organizáciám umožní zvýšiť zabezpečenie, spravovať zariadenia a uvoľňovať tlačové úlohy iba autorizovaným používateľom. Táto integrácia umožní používateľom Universal Print tlačiť prakticky kdekoľvek, jednoducho a bezpečne.

Spoločnosť HP vo vybraných krajinách nanovo zavádza program Flexworker Solutions, ktorý zamestnancom pracujúcim na diaľku umožňuje nadobúdať prostredníctvom online portálu tlačiarne schválené zamestnávateľom, spoločne so zmluvou o poskytovaní rozšírených služieb, a jednoducho objednávať spotrebný materiál. Tento program zároveň umožňuje IT oddeleniam riadiť hospodárenie so spotrebným materiálom prostredníctvom centrálneho účtovania a konsolidovaného výkazníctva, čo šetrí celkové náklady a prináša lepšiu používateľskú skúsenosť.

Značky: